Розпочалось навчання в межах програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього»










Раді повідомити, що 1 вересня розпочалось навчання в межах програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього», яка реалізується ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України.
Ця програма створена, щоб навчити учасників програми – осіб з інвалідністю та/або членів сімей у складі якої є особа з інвалідністю, яка потребує постійного догляду, одній з найпопулярнішій і найперспективнішій он-лайн професії – копірайтингу.
50 учасників курсу отримають змогу навчатися у професіоналів своєї справи, професійні лектори дадуть набір робочих інструментів для кожного етапу копірайтингу: від старту роботи над текстом і створення його структури до редагування і креативних прийомів. Домашні завдання і вправи, які перевірятимуться кураторами курсу, допоможуть оволодіти письменницькими і SMM прийомами. Учасники курсу навчаться складати грамотні тексти без канцеляризмів, штампів, складних конструкцій і текстового сміття, створювати рекламний контент для різних цільових аудиторій і платформ.
На першому занятті учасники дізнались відповіді на наступні запитання:
1. Що таке копірайтинг?
2. Хто такий копірайтер?
3. Як стати копірайтером та що для цього необхідно?
4. Скільки заробляють копірайтери?
5. З чого починається текст?
6. Види найзатребуваніших текстів
7. Що таке верстка тексту та навіщо це потрібно?
Також для закріплення отриманих знань учасники отримали домашнє завдання зворотній зв’язок відносно якого кожному учаснику нададуть куратори.
Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк привітав учасників програми з початком навчання, побажав наснаги для плідної роботи і ентузіазму для продовження навчання, задоволення від процесу отримання нових знань та спілкування з «одногрупниками». Також Олександр Вознюк нагадав присутнім, що за будь-якою інформацією, запитаннями щодо курсу, проблемами з навчанням які виникнуть, учасники можуть звернутися до лекторів та/або кураторів поставивши запитання у чаті онлайн-курсу в Тelegram та отримати швидку відповідь на свої запитання.
На адресу організації надійшло понад 300 заявок від бажаючих стати учасниками програми за декілька днів поки був відкритий набір на програму. Дякуємо всім, хто виявив бажання та довіру до запропонованого курсу.Ми додали Вас до списку очікування на майбутні курси. Про їх початок повідомимо додатково.
Слідкуйте за новинами щодо програмами на нашому сайті та офіційній сторінці організації у мережі Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.