Форум «Життя на межі миру. Громадські ініціативи змінюють життя українських громад»









11-12 жовтня 2020 року Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк взяв участь у Форумі «Життя на межі миру. Громадські ініціативи змінюють життя українських громад», що організовується в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.»
Форум «Життя на межі миру. Громадські ініціативи змінюють життя українських громад» — це міжнародний майданчик для обговорення ключових викликів та можливостей, перед якими опинились активні громадяни, громадські організації, органи місцевого самоврядування та держава в цілому.
Впродовж 2 днів було проведено багато обговорень у форматі пленарних та панельних дискусій за участі провідних фахівців з України, Польщі, Нідерландів, Німеччини, Молдови та інших країн . Учасники заходу обмінювалися думками з приводу наступних питань: якою буде Україна майбутнього, і як на це впливають громадські організації, як зробити роботу громадських організацій більш системною і постійною та якими інструментами можна використати для цього.
Також організатори заходу забезпечили проведення 20 майстерень (практичних майстер-класів) для учасників форуму під час яких останні покращили свої вміння і отримали знання із наступних напрямків: забезпечення громадської безпеки, фінансова незалежність неприбуткових організацій та нові способи заробітку для громадських організацій, цифрові права та свободи в Інтернеті, просторове планування як механізм сприяння комунікації між громадянами, кризові комунікації та інші цікаві та важливі теми.
Важливе місце в програмі форуму займатимуть майстерні, які присвячені створенню системи підтримки сімей дітей та молоді з інвалідністю протягом всього їх життя, створенню безбар’єрного середовища у громаді.
Олександр Вознюк став модератором майстер-класу на тему : «Безбар’єрність у громаді: як провести аудит доступності та чому це важливо не лише для людей з інвалідністю»
Під час майстер-класу була продемонстрована презентація, яка допомогла присутнім зрозуміти, що такебезбар’єрність та з яких елементів вона складається, ознайомитися з нормативно-правовими актами, які регулюють дані правовідносини, методологію та принципи здійснення аудиту. Спікери та модератор заходу відповіли на всі запитання, які виникли в учасників та обмінялися контактними даними для того, щоб продовжувати співпрацю.
Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» дякує організаторам Форуму за корисні майстерні, можливість вести дискусії у колі професіоналів та практичні інструменти, що були надані.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.