Інклюзивний історичний батл


08 травня 2020 року за ініціативи та технічної підтримки ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» відбувся «Інклюзивний історичний батл» приурочений до Дня пам’яті та примирення.

Активну участь у організації заходу взяли:
– психолог-гіпнотерапевт, експерт телеканалу «Інтер» та програми «Стосується кожного» – Тетяна Гайгель;
– психолог, експерт з соціальної , професійної та трудової реабілітації людей з інвалідністю – Любомир Гайгель.

Олександр Вознюк зазначив, що 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни в Україні та світі. Символом цього дня є квітка червоного маку. Графічне зображення є своєрідною алюзією: з одного боку воно уособлює квітку маку, а з іншого – кривавий слід ,що залишає куля.
Модератор заходу наголосив, що У Другій світовій війні Україні випала героїчна і разом з тим трагічна роль і зазначив про необхідність вшанування пам’яті кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни, що стала найбільш кривавою в історії людства.
Разом з тим,варто пам’ятати, що День пам’яті та примирення символізує не тріумф переможців над переможеними, а є нагадуванням про страшну сторінку в світовій історії та застереженням майбутнім поколінням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, агресією або анексією.

Вікторина пройшла у теплому, дружньому колі, учасники з ентузіазмом відповідали на поставлені запитання та дивували суддів своїми знаннями історії.
«Інклюзивний історичний батл» допоміг у нестандартній формі перевірити знання учасників з історії України та всесвітньої історії, збагатив їх новими знаннями, сприяв розвитку інтересу учасників до вивчення історії в цілому.
Подібні заходи спонукають до вивчення додаткової літератури по темі заходу та виховують повагу до героїчного минулого нашої країни.

Судді обрали 4 переможців історичної вікторини, які в якості заохочення одержали подарунки від партнерів заходу – ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів».

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *