22 вересня 2021 року відбувся 4 онлайн-урок в межах програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього», яка реалізується ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України.
Нагадаємо, що ця програма створена аби навчити учасників програми – осіб з інвалідністю та/або членів сімей у складі якої є особа з інвалідністю, яка потребує постійного догляду, одній з найпопулярнішій і найперспективнішій онлайн-професії – копірайтингу.
4 онлайн-урок провів запрошений гість-коуч, майстер та консультант-практик в методі НЛП, бізнес тренер, засновник проектів «Стань впевненішим» та «Чоловічий Протокол» Олексій Філіппов. Темою тренінгового заняття стала така важлива риса як впевненість. Впевненість в собі – одна з якостей людської особистості. Вона необхідна кожній людині, адже впевненим у собі людям легше домогтися своїх цілей як в особистому житті, так і на роботі. Впевненість в собі дає людині багато і істотно збільшує її шанси на успіх. Ось тільки далеко не кожен може похвалитися цією самою впевненістю, а навіть у тих, у кого вона є, трапляються моменти, коли вони відчувають себе безпорадними. Особливо актуальною тема впевненості і віри в власні сили наразі є для учасників програми, які навчаються новій професії та зовсім скоро будуть пробувати свої сили в новій для себе сфері на ринку праці.
Олексій Філіппов зазначив, що впевненими людьми не народжуються, а стають. Впевненість у собі-це не вроджена якість, а скоріше навик, який цілком можна розвинути самостійно. Будь-яка людина може стати впевненою у собі, якщо навчиться правильно реагувати на зовнішні фактори та буде зберігати позитивне мислення у різних життєвих ситуаціях. Щоб розвинути впевненість в собі, необхідно бажання, наполегливість, систематичність і найголовніше – дії. Тренер дав декілька корисних рекомендацій, які допоможуть розвинути цю корисну якість особистості:
1. припинити постійно порівнювати себе з іншими людьми;
2. постійно здобувати нові знання та навички;
3. переглянути своє оточення,оточити себе життєрадісними людьми;
4. створити вдома та за робочим столом максимально приємне середовище (прибрати, викинути зайве, підтримувати порядок та чистоту);
5. чітко формулювати мету та рішуче діяти для її досягнення;
6. хвалити себе за власні досягнення та успіхи, завести «щоденник успіхів» за не лінуватися заповнювати його;
7. стежити за власними думками, позбавлятися виснажуючого самоаналізу, не допускати тривожних та неприємних думок.
8. практикувати медитації.
Для того, щоб дізнатися власні сильні сторони тренер порадив учасникам провести опитування серед своїх знайомих та надав перелік питань за яким таке опитування може буде здійснене. Також, серед порад, які були надані слухачам курсу пролунало і те, що необхідно самостійно проходити різноманітні психологічні тести, щоб краще знати і розуміти себе. Проте не всі тести, які розміщені в інтернеті підходять для цих цілей. Тренер зазначив на які саме необхідно звернути увагу, а яких варто уникати. А також поділився посиланнями на тести, які рекомендує.
Учасники програми виявили бажання повторно зустрітися з лектором та продовжити спілкування на актуальні для них теми.
Наступний урок відбудеться 29 вересня 2021 року.
Слідкуйте за новинами щодо програми на нашому сайті та офіційній сторінці організації у мережі Facebook.
Прес-центр