Представники Робочої групи з питань доступності зустрілись з Проектом ЄС Pravo-Justice
29 жовтня 2019 року учасники Робочої групи з доступності до правосуддя відвідали офіс Проекту ЄС Pravo-Justice для участі у Фокус групі “Ознакування приміщень судів”.
Учасники заходу поділилися напрацюваннями в напрямку облаштування приміщень судів сучасними елементами навігації, що враховують потреби усіх категорій відвідувачів судів.
Основна дискусія була розгорнута навколо презентації візуальної навігаційної системи для українських судів, розробленою міжнародними експертами Проекту ЄС Pravo-Justice.
В свою чергу робоча група ознайомила експертів Pravo-Justice зі своїм проектом “Навігація суду”, який вже реалізований в судах міста Києва, Вищої ради правосуддя, Антикорупційному суді та в деяких інших судах в Україні.
За результатами обговорення було вирішено продовжити плідну співпрацю в напрямку створення та поширення в судах сучасних ідей побудови систем навігації, що ґрунтуються на принципах інклюзивності та універсального дизайну, спрямованих на покращення доступу до правосуддя всіх категорій громадян, включаючи осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.