22 грудня 2023 року відбудеться онлайн-захід, під час якого будуть презентовані напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» в Полтавській області».

Захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Учасники заходу: жителі громад, громадські активісти та представники громадських об’єднань Полтавської області.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNVkB22AiFIbabCYKTKyxNLm0xp_RdZQR7Ah2Aal0oVHe0_Q/viewform

Час початку заходу: 14:00

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням:

https://us06web.zoom.us/j/88121541689?pwd=aEuHgtNTWHumUSvUUYa6assiA2D7RV.1

Ідентифікатор конференції: 881 2154 1689

Код доступу: 210416

Під час авторизації у ZOOM у полі «Your name» обов’язково зазначте Прізвище (повністю) та Ім’я, а також скорочену назву ОМС або громадського об’єднання, яке ви представляєте.

Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.