3 грудня — Міжнародний день інвалідів

Прогресивне людство, щороку відзначає третього грудня Міжнародний день інвалідів і засвідчує цим, що громадяни з обмеженими можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені однакові умови, що дозволять відчувати себе рівними серед рівних. Тому ставлення до людей з інвалідністю визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Наш основний обов’язок перед людьми з інвалідністю – створити для них справедливе, доступне сьогодення, в якому вони житимуть і творитимуть без будь-яких обмежень і бар’єрів, укоренити у свідомості кожного громадянина України глибоку повагу до людей з інвалідністю та усвідомлення їхніх рівних прав і можливостей.

Одним з пріоритетних напрямків соціальної політики держави має стати поліпшення рівня життя та добробуту саме цих людей.

А усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць є головним напрямком діяльності влади України.

Прийміть щирі побажання добра, здоров’я та віри в краще!

З повагою
Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів»                                                                                       Олександр Вознюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.