Вистава “Чіполіно” в оперному театрі очима 11-річної Валерії – дитини з обмеженими можливостями одеської школи-інтернату

“Мене звати Валерія, мені 11 років навчаюся в школі-інтернаті м. Одеса. Мені дуже сподобалась вистава “Чіполіно”, і оперний театр, там все в золоті. Я таку красу бачу в перший раз.

Але найбільше мені сподобались плаття, в які були одягнені артистки, а ще, як танцювали, і декорації. Я получила велике задоволення від побаченого. Хочу в таких гарних місцях бувати частіше.”

Так по простому та дитячому розповіла своє враження дівчинка з школи інтернату для дітей з особливими потребами міста Одеси.

Дуже зворушили слова Валерії про красу, яку вона помітила, та про враження, котрі вона отримала. Дійсно хочеться подякувати Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету за регулярно надані можливості відвідувати цей чарівний заклад дітьми з інвалідністю нашого міста. Для них це є дуже важливим. Вони як ніхто цінують творчість, відчувають тонко мистецтво, гармонію та красу.

Культурний розвиток дітей з особливими потребами та відвідування ними публічних громадських культурних закладів є важливою складовою їх соціалізації та адаптації до суспільства. Діти цієї школи вперше побували в оперному театрі міста Одеси. Мусимо відзначити складність організації для них таких заходів через відсутність у них та у нас власного транспорту для перевезення дітей. Й велике дякуємо транспортній компанії міста Одеси ТОВ Турист, що відгукнулась та надала допомогу у перевезенні дітей з обмеженими можливостями  на виставу в оперний театр та назад до навчально-виховного закладу для дітей з особливими потребами. Лише таке спільне об’єднання зусиль допомагає нам реалізовувати такі події для дітей з особливими потребами? що мають виключно позитивний вплив на їх розвиток.

Дорогі наші добродії та небайдужі громадяни, дітям з особливими потребами дуже важлива Ваша підтримка, увага, любов, опіка. Вони особливо тонко відчувають життя, мають також свої мрії та бажання, можуть тонко, творчо відгукуватись на усе що відбувається в їх житті, потребують тепло та увагу значно більше ніж інші, адже частина з них позбавлені батьківської уваги та любові.

Ми й надалі продовжуватимемо свою діяльність направлену на різнобічну допомогу для дітей з особливими потребами, створюючи для них безбар’єрність в дозвіллі, розвитку, самореалізації й щиро дякуємо усім, хто відгукується та приєднується до нашої діяльності.

Прес-центр


From “Чіполіно” в Одесі. Posted by Правозахисна спілка інвалідів on 4/26/2016 (3 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.