День українського добровольця

Доволі молоде Свято – День українського добровольця в Україні відзначається щорічно 14 березня.

Цей день встановлений на згадку подій 14 березня 2014 р., коли понад п’ять сотень бійців Самооборони Майдану прибули на полігон в Нові Петрівці Київської області. Згодом з їхніх лав було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії. Нині це Батальйон оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, який і сьогодні виборює право України на життя і суверенітет.

Сьогодні ми віддаємо свою шану тим, хто не заради слави і нагород, не за наказом, а за покликом сердець взявся за зброю, коли над Україною нависла смертельна загроза. Військові, медики, волонтери, вчителі, айтівці, державні службовці, аграрії, водії та представники багатьох інших професій добровільно об’єдналися в одне багатомільйонне народне військо, щоб боротися з російськими окупантами.

Незалежно від того в якому статусі і як ви захищаєте нашу країну – дякуємо кожному із вас за незламність бойового духу, приклад високої громадянської самосвідомості і відповідальності за долю нації і держави!

Слава Україні! Слава нації!