Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк обраний кандидатом у члени Європейського соціально-економічного комітету (англ. European Economic and Social committee – EESC).

Європейський соціально-економічний комітет посідає особливе місце серед євроінституцій. EESC є невід’ємною частиною ЄС: він був створений у 1957 році згідно з Договором про заснування Європейської Спільноти, щоб консультувати тих, хто приймає рішення в ЄС, і гарантувати, що організації та мережі громадянського суспільства на всьому континенті мають право голосу в розвитку Європи.

З моменту створення ця структура виконує дорадчу функцію. Вона поєднує та акумулює думки представників громадянського суспільства з усіх країн-членів, включаючи роботодавців, профспілки, громадські та неурядові організації, екологічні рухи, споживчі спілки та інші структури європейської спільноти. ЄЕСК є унікальним форумом для консультацій, діалогу та консенсусу між представниками всіх секторів організованого громадянського суспільства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.