ХIV позачерговий З’їзд суддів України13 листопада 2017 року, після перерви, продовжив роботу ХIV позачерговий З’їзд суддів України. Головним питанням порядку денного з’їзду суддів було обрання представника суддівського самоврядування до складу суддів Конституційного суду України.
Судова система України, відповідаючи вимогам часу, суспільним потребам та новим державотворчим завданням, відіграє вирішальну роль у реалізації та захисті прав та інтересів громадян. Тому обрання представника суддівського самоврядування судді Конституційного суду України є важливим та необхідним чинником підтримання верховенства основного закону та захисту прав громадян України.
Після непростих дискусій, виступів кандидатів до складу суддів у Конституційний суд України відбулось таємне голосування за підсумками якого з перевежною кількостю голосів перемогу отримав Голова Запорізького апеляційного суду суддя Віктор Городовенко.
Маємо надію,що новообраний суддя Конституційного Суду України-Віктор Городовенко завжди буде відстоювати права та законні інтереси людей з інвалідністю, а забезпечення прав і можливостей осіб з інвалідністю нарівні з іншими громадянами стануть ключовими в роботі судді. Створення умов для бебар’єрного доступу до судових установ також не залишиться поза увагою пана Городовенка, оскільки право на захист в суді порушених прав є одним з найважливищих прав всіх громадян.
Діяльність Віктора Городовенка, на посаді судді Конституційного суду України, має надзвичайно важливе значення в утвердженні принциипу верховенства права та може стати одним із чинників зміцнення поваги та довіри українського народу до служителів Феміди і буде сприяти підвищенню авторитету судової влади вцілому.
В роботі ХIV позачерговий З’їзд суддів України, на запрошення Ради суддів України, взяв участь Голова ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” Олександр Вознюк.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.