Інформація щодо проведення евакуаційних заходів в Донецькій області

Друзі, до нашої організації надійшли нові звернення від вас щодо необхідності допомоги в організації евакуації з Донецької області. Наразі Донецьким обласним відокремленим підрозділом Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» здійснено весь комплекс необхідних заходів щодо підготовки.

В цілях безпеки зазначаємо, що дата, час та місце виїзду евакуаційного транспорту будуть повідомлені кожній з тих осіб, яка звернулася до нас за допомогою в індивідуальному порядку. Також просимо не розміщувати отриману вами інформацію про деталі маршруту у соціальних мережах та у мережі Інтернет, оскільки це ставить під загрозу технічну можливість здійснення евакуації та безпеку всіх, хто в ній задіяний.

Евакуацію буде здійснено до Волинської області. Подальший супровід на місці буде здійснюватися Волинським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів».

Нагадуємо, що залишаючи оселю, потрібно взяти з собою так звану «тривожну валізу». В «тривожній валізу»  варто покласти власні документи та документи членів своєї родини, які евакуюються (паспорт, посвідчення особи з інвалідністю, військовий квиток, документ про освіту, пенсіоне посвідчення, свідоцтво про народження, документи на право власності, інше), з одягу потрібно взяти нижню білизну, теплі шкарпетки, одяг по сезону та надійне взуття. Окрім цього у валізу необхідно покласти гігієнічні засоби. Дітям дошкільного віку необхідно покласти в кишеню або вшити в одяг записку, в якій вказати прізвище, ім’я та по-батькові, вік, домашню адресу та телефони батьків.

Якщо Вам або вашим близьким необхідна допомога щодо евакуації звертайтесь до нас через зручний для вас канал зв’язку (у соціальних мережах, по телефону, засобами електронного зв’язку).

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.