Інформаційно-просвітницький захід “ПРАВОВА АБЕТКА”.
На передодні Дня юриста та за підтримки Київського міського Центру соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідів, Спілки адвокатів України і ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” проведений Інформаційно-просвітницький захід “ПРАВОВА АБЕТКА”.
Тетяна Гайгель-заступник директора Київського міського Центру соціальної,професійної та трудової реабілітації відкрила захід та вручила від Центру подяки доповідачам.
Мошковська Тетяна-началльник відділу субсидії Департаменту соціальної політики виконавчого органу КМДА,розповіла учасникам про переваги оформлення субсидії людям з інваліднстю,та чому потрібно саме оформлювати субсидію,її переваги.
Від ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” виступив Михайло Білявський-заступник голови Координаційної ради молодих юристів Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області. Тема доповіді: “Доступ до правосуддя маломобільних груп населення”. Михайло розповів про пілотні проекти,які реалізуються в судах для поліпшення умов маломобільних груп населення, як покращуються умови для безперешкодного потрапляння у суд і як на рівні з усіма громадянами почувати себе комфортно в даних установах.
Розповів про створення умов для безперешкодного доступу людей з інваліднстю до соціальної інфрастуктури. Доніс інформацію до слухачів про основні моменти доступу до судочинства в Україні, як держава забезпечує маломобільним групам населення доступ до правосуддя.
Сергій Бреус-в.о директора Четвертого відділу місцевого центру київського міського центру з надання безоплатної правової допомоги,виступив з доповіддю “Особливості судового та позасудового захисту прав людей з інваліднстю: переваги та недоліки”.
Вкінці заходу учасники заходу мали змогу в неформальній обстановці поспілкуватися за чашкою ароматної кави з цукерками.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.