Конференція «Забезпечення виборчих прав громадян з інвалідністю в Україні: від реалії до інклюзії»

23 травня в Києві в готелі «Президент» відбулась всеукраїнська конференція «Забезпечення виборчих прав громадян з інвалідністю в Україні: від реалії до інклюзії» за участі представників громадських організацій осіб з інвалідністю з різних областей України, яку організували Міжнародна фундація виборчих систем (International Foundation for Electoral Systems, IFES) за співпраці з Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України.
З вітальним словом виступили: Надзвичайний і Повноважний ПосолКанади в Україні Роман Ващук, старший директор IFES в Україні, старший міжнародний радник IFES із виборів Пітер Ербен, заступниця голови Офісу Ради Європи в Україні Олена Литвиненко та виконавчий директор Національної Асамблеї людей з інвалідністю України Наталія Скрипка.
На порядку денному обговорювали виклики та перешкоди, з якими стикаються люди з інвалідністю під час виборів, нормативно-правова база та адвакаційні заходи, презентація висновків щодо доступності виборів, а також соціальна інклюзія, гендерна рівність та інтерсекціональність у політичному житті.
В конференції взяли участь представники ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” на чолі з Головою організації Олександром Вознюком.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.