Круглий стіл на тему «Виконання рекомендацій Комітету ООН з прав людей з інвалідністю щодо статті 24 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю»26 вересня в м. Києві пройшов Круглий стіл на тему «Виконання рекомендацій Комітету ООН з прав людей з інвалідністю щодо статті 24 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю». На запрошення організаторів: ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України», ВФ «Крок за кроком» та Міністерства освіти і науки України участь у Круглому столі взяв Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк.

Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк разом з іншими учасниками Круглого столу обговорили практичні питання впровадження інклюзивного навчання, в тому числі в «опорних» школах та виконання рекомендацій Комітету ООН з прав людей з інвалідністю, а також можливі шляхи співпраці громадянських організацій, адміністрацій шкіл, управлінь освіти в забезпечені права на освіту осіб з інвалідністю.

Під час проведення заходу було представлено дослідження, яке було проведено в п’яти регіонах України за підтримки Міністерства освіти і науки «Прогрес на шляху до виконання в Україні статей 7, 8, 24 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю».

Після представлення результатів дослідження був проведений аналіз проблематики впровадження інклюзивної освіти в Україні та намічено шляхи подолання складнощів в процесі забезпечення виконання статті 24 Конвенції ООН, яка стосується забезпечення права особи з інвалідністю на освіту.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.