Kyiv Global Summit-2021: «Woman. Trust. Peace»
05 жовтня 2021 року у м. Київ відбувся щорічний Kyiv Global Summit «Woman. Trust. Peace» – платформи пошуку нових ідей та рішень для розширення впливу жінок, побудови інклюзивного суспільства, досягнення миру і відновлення довіри в постпандемічному майбутньому.
Участь у саміті взяли понад 900 українських і закордонних гостей. Серед спікерів Kyiv Global Summit – глава підкомітету з гендерної рівності Парламентської асамблеї Ради Європи Жермені Еглантіна, глава парламенту України Дмитро Разумков, президент Мальти 2014-2019 Марі-Луїз Колейро Прека, генеральний прокурор України Ірина Венедиктова, представники посольств, місій і міжнародних організацій, депутати Верховної Ради різних скликань, лідери думок, експерти, правозахисники і представники бізнесу.
Від Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» участь у заході взяв голова організації-Олександр Вознюк.
За результатами обговорень, учасники Київського глобального саміту «Жінка. Довіра. Мир»прийняли Декларацію і заявили про створення Коаліції дій – інноваційного глобального партнерства політиків, представників бізнесу та громадських лідерів.
Мета Коаліції – розробитиOur common agenda, програму дій для досягнення рівноправного і збалансованого лідерства, представити план Глобального прискорення розвитку України в найближчі роки, а також почати Комплекс (марафон) жіночих ініціатив для змін архітектури заморожених мирних процесів, питань безпеки, і економічної соціальної справедливості.
Переконані, що багатогранне партнерство українських і зарубіжних політиків, представників бізнесу та громадськості за принципом PPP (public private partnership) сприятиме ефективній взаємодії і використання кращого досвіду кожного з існуючих секторів у вирішенні найважливіших глобальних проблем, досягненні миру та побудові сталого майбутнього.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.