МакДональдз: Діти з особливими потребами полюбляють

20 вихованців (діти-інваліди, діти-сироти) спеціальної школи-інтернату № 15 м. Києва на запрошення компанії МакДональдз 15 жовтня 2015 року безкоштовно відвідали ресторан біля м. Хрещатик. Компанія МакДональдз постійно реалізовує та підтримує проекти, присвячені всебічному розвитку дитини.

МакДональдз® в Україні є лідером у галузі ресторанів швидкого обслуговування в Україні. Перший заклад МакДональдз® в Україні було відкрито 24 травня 1997 у Києві. МакДональдз® – один із найбільших іноземних інвесторів в Україні: компанія вклала у розвиток мережі та інфраструктури близько 227 млн доларів. Сьогодні в компанії працює близько 8000 людей. За результатами щорічних досліджень глобальної консалтингової компанії з питань менеджменту Hay Group компанія МакДональдз® в Україні входить до трійки лідерів у всеукраїнському рейтингу «Кращі компанії для лідерів». МакДональдз в Україні вже кілька років поспіль є одним з найкращих українських роботодавців за результатами дослідження задоволеності співробітників у рейтингу «Кращі роботодавці України».

Колектив ресторану привітав дітей та запропонував зручно розташуватись. Крім звичайних дитячих «Хепі Міл» та яблучних соків, які з задоволенням вони куштували, колектив подарував їм чудовий настрій та задоволення.


From У МакДональдзі, posted by Правозахисна спілка інвалідів on 10/19/2015 (3 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.