Нова зустріч з кониками
28 березня наші дітки знову очікували на зустріч зі своїми друзями, щоб поспілкуватися з кониками.
Діти з великим нетерпінням чикають зустрічі з цими красенями, які дарують їм гарний і чудовий настрій, а ще допомагають дітям оздоровитися.
Дітки дуже радіють, що нарешті настали теплі дні і тепер є можливість частіше займатися іпотерапією. Особливі дітки дуже люблять коли їх катає Бублик і Сократ.
Під пильним наглядом інструкторів діти виконували вправи, які вони сприймали як гру, а водночас ці вправі для них дуже корисні. Потім діти гралися на території кінного клубу, фотографувалися, всім було дуже весело.
За допомоги іпотерапії ефективно лікуються шлунково-кишкові захворювання, хвороби і травми опорно-рухового апарату, серцево-судинні захворювання. Лікування верхи дуже корисне для реабілітації після хірургічних операцій, при наслідках поліомієліту, сколіозах і остеохондрозах тощо. Іпотерапія рекомендована пацієнтам із неврологічними порушеннями різної етіології, розсіяним склерозом. Особливо помічною іпотерапія є у реабілітаційній практиці з дітьми, які страждають на дитячий церебральний параліч, ранній дитячий аутизм, олігофренію.

Дякуємо всім не байдужим за надання можливості оздоровлювати дітей з обмеженими можливостями.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.