Новорічна вистава

9 січня 2016 року ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» проведено заходи з привітання дітей-інвалід з нагоди святкування Новорічних та Різдвяних свят.

Новий рік та Різдво для дітей – це завжди зустрічі з улюбленими персонажами, цікаві постановки й солодкі подарунки. Всі діти чекають з великим нетерпінням цього чарівного часу.

Діти-інваліди разом з батьками мали чудову нагоду провести цей день у Національному палаці мистецтв «Україна», потрапивши на виставу «Дива у країні іграшок».

У новорічній театралізованій виставі свою майстерність показали актори, ілюзіоністи, акробати, артисти балету. А сучасні мультимедійні технології та спецефекти допомогли кожному глядачеві зазирнути по той бік казки, потрапивши в чарівний світ іграшок.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» висловлює щиру подяку Національному палацу мистецтв «Україна» за надану можливість подарувати дітям-інвалідам неймовірну радість та можливість відчути чарівність Новорічних та Різдвяних свят, за здійснення маленької мрії дітей та всіх присутніх у цей день.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.