Новорічне вітання діточок


26 грудня 2016 року представники ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» разом з представниками Київського апеляційного адміністративного суду, Київського апеляційного господарського суду, Апеляційного суду міста Києва, Апеляційного суду Київської області та Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві завітали до дітей з інвалідністю привітати їх з новорічними святами.

В знак вдячності колектив школи, який заслуговує на окрему величезну вдячність та повагу за свою чуйність та стійкість, організували разом із дітлахами зворушливу новорічну виставу.

Дітки спільно з вихователями влаштували справжнє свято до Нового року з піснями, танцями та віршованими розповідями.
Бути глядачами дитячого новорічного свята завжди приємно і весело. Поруч з малечею ми і самі відчули себе дітьми. Раділи кожному віршику і гуртом співали пісень про українські вечорниці та Діда Мороза.

Після яскравого дійства дітки отримали безліч подарунків: пазли, розвиваючі ігри, олівці, фарби, тощо – всі ці подарунки обов’язково стануть в нагоді малечі, яка, у тому числі, й через тактильний досвід має можливість пізнавати навколишній світ та розвиватися.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» щиро дякує колективам Київського апеляційного адміністративного суду, Київського апеляційного господарського суду, Апеляційного суду міста Києва, Апеляційного суду Київської області та Територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві, які сердечно привітали діточок.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.