Оголошує про початок збору допомоги для мешканців постраждалих регіонів та вимушених переселенців

Друзі, як ви знаєте, 24 лютого Росія розпочала вторгнення до України. Варто зазначити, що військові сили російської армії наразі здійснюють обстріли жилих кварталів та знищують цивільну інфраструктуру України. Наслідки цих звірств ми можемо побачити в сюжетах та прямому ефірі об’єднаного телемарафону «Єдині новини», на перевірених інтернет-ресурсах та безпосередньо у соціальних мережах.

Величезна кількість людей змушена покинути власні домівки для того, щод зберегти життя та здоров’я собі та свом близьким. Ці люди вимушено покинули свої оселі з мінімумом речей, частина з них не мала змогу взяти жодних речей. Наразі ці люди потребують допомоги.

Вважаємо обов’язком нашої організації долучитися до процесу надання допомоги постраждалим у наслідок війни людям. Для початку та подальшої реалізації цієї місії нам потрібна ваша допомога.

Наразі в Організації є потреба в волонтерах, які можуть допомагати з організацією та координуванням надання допомоги.

Також звертаємось до тих у кого нема можливості (часу) долучитися до нас як волонтер, але які хочуть допомогти. Зазначимо, що наразі є мешканців постраждалих регіонів та ВПО є потреба у теплому одязі (для дітей для дорослих), засобах особистої гігієни (для дітей та дорослих), іграшках та дитячих книжках. Також існує потреба у медикаментах, а саме: знеболюючих, протизастудних, ліків від кашлю, жарознижувальних. Також для організації спальних місць необхідні: каримати, ковдри, подушки, постільна білизна.

Якщо ви та/або член вашої родини є людиною з інвалідністю і потребує допомоги від організації просимо вас не соромитися та звертатися до нас через зручний для вас канал зв’язку (у соціальних мережах, по телефону, засобами електронного зв’язку).

Все буде Україна! Разом ми сила!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.