Особливі діти відвідали Окружний адміністративний суд міста Києва
До Окружного адміністративного суду міста Києва завітали особливі діти з Київського центру профорієнтації дітей-інвалідів. Екскурсію з нагоди Дня захисту дітей було організовано судом за ініціативи заступника голови Ради суддів України Вадима Бутенка та ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів”.
Судді Наталія Добрівська, Віталій Амельохін та Олексій Огурцов ознайомили особливих відвідувачів з роботою суду, розповіли про обов’язки судді, правила поведінки в судовому засіданні та продемонстрували символи судової влади.
Діти охоче взяли участь в організованій для них вікторині, активно долучились до дискусії стосовно ролі суду в житті кожного громадянина та без вагань ставили суддям запитання. В першу чергу, їх цікавило, у якому віці можна стати суддею, яка для цього потрібна освіта та скільки засідань в день проводить суддя. Судді, в свою чергу, розповіли, що вплинуло на їх вибір професії.
У підсумку дітей чекали подарунки та солодкий стіл. На знак подяки за цікаво проведений день діти вручили суддям власноруч виготовлені картини та розповіли про свої захоплення. Судді запросили дітей в гості до суду вже після літніх канікул та побажали їм гарного відпочинку.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.