Почуй кожного

14 листопада 2014 року стартує благодійний проект за ініціативи Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Правозахисна спілка інвалідів” “Почуй кожного”.

Цей благодійний проект направлений на допомогу особам, які потребують моральної, психологічної та лікувальної підтримки, а саме людям з проблемами слуху.

Ми рідко згадуємо і не завжди цінуємо те, що маємо від природи.  Ми маємо велику можливість чути, чути навколишній світ. Чи мислив хтось про те, як це не чути? Не чути голосу рідних, не чути дитячого сміху, шуму дощу.  В наш час цінності змінились. У кожного є мрії,  і в кожного вони різні.  У людей, які не чують, є тільки одна мрія, яку ми здійснимо разом,  і мрія ця – чути! Якщо кожен, хто має можливість допомогти, допоможе, у світі стане вдвічі більше щасливих людей, для яких на даний момент є тільки одне бажання.

Метою благодійного проекту “Почуй кожного” є допомога глухим та глухонімим людям.

Для реалізації такого проекту необхідна фінансова підтримка щодо запровадження для людей-інвалідів, глухих, які можуть отримати можливість чути, спеціальних слухових апаратів.

Просимо всіх небайдужих добродіїв відгукнутися та прийняти участь в благодійному проекті  “Почуй кожного”

Виділені вами благодійні кошти будуть направлені на придбання слухових апаратів для людей- інвалідів глухих та глухонімих.

На сьогодні ми маємо можливість допомогти наступним людям:

Грузин Владислав Тимофійович (0688080250)

Грузина Віра Іванівна (0688701330)

Грузин Мартін Владиславович (дитина, 4 роки)

Мірошникова Ірина Олександрівна

Пилецька Людмила Анатоліївна (0688089904)

Бойко Ігор Анатолійович  (дитина, 7 років)

Бойко Ангеліна Тимофіївна (0953013637)

Ми сподіваємося на вашу підтримку з реалізації цього проекту.

Контактна інформація >>

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.