“Попелюшка” в театрі імені І.Франка

ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” продовжує організовувати для дітей з інвалідністю творчі заходи для їх соціальної адаптації, їх творчого розитку. В цей раз діти відвідали дитячу виставу «Попелюшка» в театр імені І.Франка.
Після відвідування театру, батьки дітей надіслали власні враження та враження діточок, хто крім них зможе передати побачене..

Завдяки Всеукраїнській громадській організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів», ми побувати у театрі імені І.Франка на дитячій виставі «Попелюшка».
Мою увагу привернула привітність персоналу, які стисло і з усмішкою надали вичерпну інформацію стосовно внутрішнього життя театру: музей, гардероб, буфет.
Я був дуже вражений місцями в залі, які ми отримали. Вони знаходились по центу зала, недалеко від сцени. Актори театру, залучали дітей до вистави, виходячи зі сцени до них. Це викликало дуже позитивні емоції. Казка була всім відома, і діти переживали моменти разом з акторами, хвилюючись за головних героїв та з захватом сприймали дійство на сцені. Загалом, в театрі панувала чудова атмосфера, яка залишила приємні спогади і цікавість дітей до театрального мистецтва.
Від себе, велика подяка організаторам за змогу приємно провести час в театрі, що пішло на користь як дітям так і батькам.

Тато учня 1 класу Олефіра Данила

Чудова вистава! Були з сином на виставі «Попелюшка» у театрі імені І.Франка. Нам дуже сподобалося! Чудова гра акторів захоплює. Постійний діалог акторів з дітками. А яке захоплення у сина від того, що король до нього підійшов, так це передати словами взагалі не можливо. Син уважно дивився і намагався обговорювати події на сцені. Особисто я, насолоджувалася грою акторів в ролі короля, таке вміння передати необхідні емоції, інтонацію… Повірте, це потрібно побачити! А ролі мачухи та її дочок – вони не тільки зрозумілі діткам, а ще й кумедні. Вистава викликає захоплення! Єдине, що тимчасово відволікало увагу сина від вистави, це велика кількість морозива у виставі.
Дякуємо організаторам Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів».

Дякуємо, мама учня 2 класу

Завдяки «Правозахисній спілці інвалідів» ми з донечкою подивилися виставу Ш.Перро «Попелюшка». Чарівний, казковий театр – це свято, фантастичний світ дивного. Ти потрапляєш в інший «Всесвіт» – співчуваєш та переживаєш, плачеш та смієшся.
А ось, і початок вистави. Актори, звук, світло! Все продумано до дрібниць. Ми дуже хвилювалися за героїв вистави. Чи попаде Попелюшка на бал, чи зустрінуться вони з принцом знову?
Наша пам’ять та фото в фойє надовго залишать радість зустрічі з театром!

Дякуємо, мама учениці 2 класу

ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” щиро дякує колективу та керівництву театру імені І.Франка за надану можливість відвідування дітей з інвалідністю вистав, їх соціальну адаптацію та творчий розвиток дітей.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.