Презентація адаптованого ІПТКС у Державній судовій адміністрації

6 вересня 2016 року в приміщені Державної судової адміністрації України спільно із Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» презентовано адаптований інофрмаційно-платіжний комплекс самообслуговування для осіб з інвалідністю та інших категорій громадян.

Участь в цьому засіданні взяли голова Державної судової адміністрації України – Зеновій Холоднюк, заступник голови Державної судової адміністрації України – Гізатуліна ,  заступник голови Державної судової адміністрації України – Булка Ольга, керівник територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, Голова Організації –  Вознюк Олександр та Генеральний директор – технічний партнер ТОВ «ПЛАСІС» – Олександр Махініч.


На виконання Указу Президента України від 20 травня 2015 року «Про Стратегію реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки» № 276/2015. Цим Указом є визначено  пріоритети реформування системи судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів задля практичної реалізації принципу верховенства права та забезпечення функціонування судової влади, що відповідає суспільним очікуванням щодо незалежного та справедливого суду, а також європейським цінностям та стандартам захисту прав людини.

05 червня 2015 року Рада суддів України прийнято рішення № 54, (надалі – Рішення) яким схвалено Програму Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями» (надалі – Програма).

Програма, відповідно до Напряму 1, передбачає облаштування приміщень судів інформаційно-платіжними програмно-технічними комплексами самообслуговування (надалі – ІПТКС) з метою покращення доступу до правосуддя, забезпечення рівних прав для всіх категорій громадян та інтеграції сучасних інформаційних технологій в роботу судів, а також для сплати громадянами безпосередньо в приміщеннях судів судового збору та адміністративних стягнень за вчиненні адміністративні правопорушення.

Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» (надалі – Організація) та Державною судовою адміністрацією України укладено договір № 8-15 від 05 серпня 2015 року про співробітництво та виконання Програми.

У квітні місяці завершений тестовий режим програмного забезпечення ІПТКС та здійснено перехід до практичної реалізації та виконання Програми, в окремих судах ІПТКС працюють за призначенням відповідно до встановлених вимог наказу Державною судовою адміністрацією України.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.