Про проект “Відчуй дотик живої природи”

19 вересня 2014 року за ініціативи та підтримки ДП кондиторської корпарації «РОШЕН» розпочато благодійний проект «Відчуй дотик живої природи», що передбачаний на протязі 2014 та 2015 років.

Roshen

ДП кондиторською корпарацією «РОШЕН» надано благодійні кошти у розмірі 30 000 грн. (тридцять тисяч гривень 00 копійок) для створення «Центру реабілітації дітей-інвалідів з наслідками поліомієліту та церебральним паралічем».

У цьому проекті щодо лікувальних заходів дітей-інвалідів приймають участь:

– студенти волонтери Київського національного університету культури і мистецтв;

– студенти волонтери Інституту інтелектуальної власності Національного університету «Одеська юридична академія» в місті Києві;

– приватне підприємство  «Автосфера»;

– заміський комплекс ранчо «РОДЕО»;

– заміський комплекс ранчо «БОЛІВАР»;

– тренери комплексу ранчо «РОДЕО»

– тренери комплексу ранчо «БОЛІВАР»

Ми щиро вдячні за можливість проводити реабілітаційні та  профілактичні заходи для дітей-інвалідів з наслідками поліомієліту та церебральним паралічем.

Професійними тренерами та лікарями розроблено окремо для кожної дитини реабілітаційні заходи у рамках благодійного проекту «Відчуй дотик живої природи».

Завдяки фінансовій підтримці кондиторської корпорації «РОШЕН» на даний час діти-інваліди пройшли реабілітацію на протязі вересня–жовтня 2014 року в рамках благодійного проекту.

Ми сподіваємося, що такий благодійний проект матиме продовження та в майбутньому буде реалізовано як національний проект.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.