Продовжуємо іпотерапію11 квітня не зважаючи на прохолодну, але все ж таки весняну погоду, діти, які потребують реабілітаційних заходів продовжують відвідувати коників.
З кожним разом, дітки ще радісніше зустрічаються зі своїми улюбленцями, із задоволенням оздоровлюються та набираються нових вражень. Під час перебування на ранчо, діти мають можливість подихати свіжим повітрям, погратися в ігри, запропоновані волонтерами, прийняти участь у цікавих конкурсах та найголовніше – це продовжувати заняття з іпотерапії.
При їзді на коні м’язи спини тварини, здійснюючи тривимірні рухи, масажують м’язи ніг дитини – внутрішню сторону стегон, литкові м’язи, голеностоп, пахову область. Вершник, намагаючись прийняти на коні надійнішу і зручнішу посадку, вимушений щільніше притискувати ноги до коня, що збільшує силу дії на його м’язи. У процесі верхової їзди в роботу включаються всі основні групи м’язів тіла. Це відбувається на рефлекторному рівні, оскільки дитина-вершник, рухаючись разом з конем, інстинктивно прагне зберегти рівновагу, аби не впасти, тим самим спонукаючи до активної роботи як здорові, так і уражені м’язи, не помічаючи цього.
ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» виражає щиру вдячність партнерам, які не залишаються осторонь проблем дітей з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.