Проект “Долоні до Європи” – навчання у Словаччині

Словаччина є членом Європейського союзу з 2004 року і учасницею Шенгенської угоди з 2008 року, тому дипломи ВНЗ, отримані в Словаччині за всіма спеціальностями (у тому числі медичними), визнаються без додаткового підтвердження не тільки в країнах Європейського союзу, а й у США, Канаді, Австралії, Нової Зеландії та ряді інших країн.

Для кого призначена ця інформація:

  • випускникам шкіл 11 класу, гімназій, коледжів, професійно технічних закладів, ВНЗ рівня Бакалавр та Магістр

Яка ціль цієї інформації:

  • Якомога ґрунтовніше показати та практично застосувати принцип Близькості, Доступності, Якості, Вищої Державної Освіти в Європі в країні Словаччина (член Євросоюзу з 2004р.) за європейським стандартами з подальшою можливістю працевлаштування та реалізації набутих знань та навичок у будь-якій точці світу.

Якими є переваги та результат:

  • Доступна якісна безкоштовна освіта в державному Європейському ВНЗ, диплом та якість котрої є признаним та актуальними в Європейському Союзі та поза його межами..
  • Перспектива працевлаштування за спеціальністю в Європі чи будь якій країні світу з подальшим успішним отриманням постійного місця проживання та громадянства.
  • Можливість набути сталих тісних зв’язків та досвіду життя, навчання, працевлаштування  на території Євросоюзу.
  • Можливість вдосконалити та практикувати Англійську мову через інтенсивність навчального курсу та участі в міжнародних конференціях, семінарах, обміну студентів за програмою Erasmus по всьому Євросоюзу та США, навчальні та туристичні подорожі.

Умови проживання та соціальна складова:

Усі студенти проживають в достатньо добре облаштованих гуртожитках в кімнатах по 2 осіб, в котрих є постіль, необхідна мебель та техніка, підключений інтернет. В приміщені гуртожитків є облаштовані сучасною технікою кухні, пральні кімнати та зони відпочинку, їдальні, кафе та спортивні зони. Студенти що провчились більше 1 семестру та мають успіхи в навчання мають право подаватись на стипендію від держави, що складає до 1000 Євро. Також студенти можуть беручи участь в різних наукових клубах, конференціях, об’єднаннях бути пошукачами грантів, котрі відрізняються сумами та не пов’язані з стипендією, від різних організацій Словаччини та Євросоюзу, що співпрацюють з університетами.

Так як навчання проходить за Болонською кредитно модульною системою, то кожен має право та можливість добирати ті дисципліни, коті є цікавими для вивчення. Навчальні пари відбуваються з понеділка по четверг, де п’ятниця є днем для самостійної роботи та звільнений від навчальних пар.

В університетах Словаччини дуже насичене студентське життя: організовуються спортивні змагання, конкурси, конференції, розважальні заходи.

Чому саме Словаччина?

Словацька республіка має великий потенціал розвитку різних секторах економіки, як туризм, автомобільна промисловість, індустріальний сектор, сільське господарство, транспорт, послуги, банківський і страховий сектор, IT-сектор. Список країн, звідки в даний час надходять інвестиції в Словаччину: Німеччина, Австрія, Франція, Росія, США, Угорщина, Італія.

Словаччина має статус країни з повноцінною ринковою економікою. Індустріально-аграрна багатогалузева економіка заснована на сучасній інфраструктурі. За короткий проміжок часу Словаччина змогла переорієнтуватися на західний ринок. В даний час іноземні інвестори розглядають Словаччину, як краще місце для своїх інвестицій: хороше законодавство, низька ставка податку для підприємств і приватних осіб, немає податків на дивіденди, якісна робоча сила, а також вигідне географічне розташування дають явну перевагу для інвесторів. Республіка знаходиться на 19 місці в рейтингу країн з розвиненою економікою. Мінімальна заробітна плата в Словаччині на 2015 рік становила 337 євро, а середня зарплата -1000 Євро. Продукти харчування в Словаччині коштують місцями дешевше ніж в Україні при значно вижчих місцевих доходах населення.

По суті для молодих українців Словаччина є оптимальним співвідношенням якості – ціни –  можливостей при обиранні свого майбутнього, а також відсутністю значного мовного бар’єру, так як словацька мова відноситься до слов’янської групи, схожа до української та легка для сприйняття та вивчення за короткий час.

Географічна довідка:

Словацька республіка знаходиться в центральній частині Європи. На півночі вона межує з Польщею, на заході – з Австрією та Чеською республікою, на сході – з Україною, на півдні – з Угорщиною. Словаччина не має виходу до моря. Її пейзаж в основному представлений гористою місцевістю. У північній частині країни знаходяться західні Карпати, Словацькі рудні гори, що входять в Альпійську і Гімалайську гірську систему. Рівнинні родючі землі знаходяться на південному заході, в Дунайській низовині і на південному сході, в Східно-словацькій низовині. У країні є дев’ять діючих національних парків. На гористій місцевості є сотні печер. Територію Словаччини (Slovensko) перетинають такі великі річки, як Дунай, Бар, Slavna. У країні також є більш півтори сотні озер, що утворилися природним чином.

 

Який саме навчальний заклад ми пропонуємо в країні Словаччина?

  1. Технічний Університет м. Кошице 1-3 рівня акредитації;
  2. Економічний Університет в Братиславі (Факультет в м. Кошице) 1-3 рівня акредитації;

Які  факультети Ви можете обрати в цих ВНЗ?

  1. ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ ТА ІНФОРМАТИКИ
  2. ГІРНИЦТВА, ЕКОЛОГІЇ, УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ ТА ГЕОТЕХНОЛОГІЙ
  3. МЕТАЛУРГІЙНИЙ
  4. ЕКОНОМІЧНИЙ
  5. МАШИНОБУДУВАННЯ
  6. БУДІВЕЛЬНИЙ
  7. ВИРОБНИЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРЕШОВІ (ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОШИЦЕ)
  8. АВІАЦІЙНИЙ
  9. БІЗНЕСУ ТА ЕКОНОМІКИ В КОШИЦЕ PHF EU (філія Економічний Університет в Братиславі)

Правила прийому на навчання першого рівня за програмою Бакалаврат на 2016/2017 навчальний рік:

Вимоги до іноземних абітурієнтів не відрізняються від вимог, що пред’являються до громадян Словаччини.

Рішення про зарахування до ВУЗу, як правило, приймається на основі середнього балу українського Атестата (Апостильовані в Міністерстві освіті Словаччини та пройшов процедуру конвертації оцінок у місцевих органах освіти) і результатів вступних іспитів

Термін подачі заяви: на кожному факультеті свій графік.

Остаточна подача документів: на кожному факультеті свій графік.

Термін засідання приймальної комісії: на кожному факультеті свій графік.

Заява вважається прийнятою та повною, якщо вона вручена у друкованій формі в навчальний відділ та містить:

  • Заповнену або роздруковану заповнену заяву про вступ на бажаний факультет;
  • Підтверджену копію документу середньої школи, чи іншого навчального закладу перекладений на словацьку мову та завірений нотаріально; (атестат з додатком, виписка з навчального закладу усереднених оцінок 8-11класів при відсутності на час вступу атестату, з обов’язковим наступним його поданням у встановленій формі, грамоти, відзнаки,)
  • Документ про оплату збору за вступні співбесіди;
  • Біографію;
  • Оплачені усі збори та бланки.

Методи відбору кандидатів до Бакалаврату:

а) Загальні результати навчання в середній школі: Оцінюються: загальні, середні оцінки за всі роки навчання у середній школі (8-11 клас).

б) Результати випускних екзаменів, результати вивчення математики в середній школі, та бажано мати випускний екзамен з математики для підвищення балів при зарахуванні.

(Увага — участь в олімпіадах, конкурсах, конференціях та інших видах наукових зібрань, відзнаки, нагороди, зайняті призові місця приймаються до уваги та вказуються в заяві та долучаються до пакету документів).

Термін навчання:

Бакалаврат: -денна форма – 3 роки

– заочна форма – 4 роки

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500-600 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Бакалаврату – платне, якщо відбувається на Англійській чи іншій іноземній мові та становить 4000 Євро академічний рік.

В стандарті в одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму (спеціальність). Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Можна подаватись одночасно більше ніж на 1 факультет  університету з обов’язковим подальшим вчасним письмовим підтвердженням згоди на навчання після отримання запрошення на навчання від факультету.

Вступні випробування для зарахування на Бакалаврат: загалом немає визначених обов’язкових вступних іспитів, так як приймаються документі з попередніх навчальних закладів. Лише є вступні випробування з Англійської мови та Основ Економіки для факультету Економіки, а також уважний аналіз досягнень з математичних предметів в попередніх навчальних закладах, в тому числі приймаються до уваги участь в олімпіадах, конкурсах, конференціях.

Якщо абітурієнт вступив на заочне відділення без вступних іспитів, то він не має права перевестись на денне відділення де обов’язковими були вступні іспити.

Умови зарахування іноземних студентів на бакалаврські навчальні програми, що проводяться словацькою мовою.

Крім дотримання вище вказаних загальних умов зарахування на навчання та специфічних умов, для зарахування іноземним студентам необхідно продемонструвати базові знання з словацької мови на розуміння, говоріння та письмо щонайменше на базовому користувацькому рівні А2 за загальноєвропейською шкалою для мов: – розуміє речення та часто вживані вирази, що стосуються повсякденного життя, – може у простий спосіб описати свою освіту, своє найближче оточення,  здатний відповідати на питання та рухатись у площині основних часів у словацькій мові, – словниковий запас складає близько 1600 слів. Експертиза знання словацької мови здійснюється у рамках приймального екзамену у формі письмового тесту та усного тесту, на котрий іноземні студенти будуть запрошені. Така перевірка знань не поширюється на іноземних студентів, які закінчили середню школу словацькою або чеською мовою.

Правила прийому на навчання другого рівня за програмою Магістр на 2016/2017 навчальний рік:

На денну форму  проводяться наступним чином:

Зарахування здійснюється на підставі успішно завершеного навчання та наявності підтверджуючих документів рівня не менший ніж Бакалавр з тієї ж навчальної програми/спеціальності або суміжної з тим же рівним акредитації та ступеню.

Вступником подається диплом Бакалавра, чи Магістра з додатком перекладений на словацьку мову разом з заявою та іншим визначеним переліком документів а також, за необхідності формується список предметів з академічної різниці та термін її складання у кожному випадку індивідуально. Абітурієнт повинен вказати в заяві усі дані, що стосуються попередніх і незакінчених навчать у ВНЗ (під час реєстрації на навчання). Причини незакінченого навчання у вищому навчальному закладі необхідно офіційно підтвердити.

Вартість навчання:

Денна форма — безкоштовно.

Заочна форма — платна.

Навчання на Англійській чи іншій іноземній мові платне та становить для Магістрів 5000 Євро академічний рік.

Термін навчання:

Магістратура: – денна форма 2 роки.

– заочна форма 3 роки.

В стандарті в одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Вступні випробування для зарахування на Магістратуру: загалом немає визначених обов’язкових вступних іспитів, так як приймаються документи з попередніх навчальних закладів. Лише є вступні випробування з Англійської мови та для факультету Економіки, а також уважний аналіз досягнень, участі в науковій діяльності, в тому числі приймаються до уваги участь в, конкурсах, конференціях, наукових виставках.

Якщо абітурієнт вступив на заочне відділення без вступних іспитів, то він не має права перевестись на денне відділення де обов’язковими були вступні іспити.

Умови зарахування іноземних студентів на Магістерські навчальні програми, що проводяться словацькою мовою.

Крім дотримання вище вказаних загальних умов зарахування на навчання та специфічних умов, для зарахування іноземним студентам необхідно продемонструвати базові знання з словацької мови на розуміння, говоріння та письмо щонайменше на базовому користувацькому рівні А2 за загальноєвропейською шкалою для мов: – розуміє речення та часто вживані вирази, що стосуються повсякденного життя, – може у простий спосіб описати свою освіту, своє найближче оточення,  здатний відповідати на питання та рухатись у площині основних часів у словацькій мові, – словниковий запас складає близько 1600 слів. Експертиза знання словацької мови здійснюється у рамках приймального екзамену у формі письмового тесту та усного тесту, на котрий іноземні студенти будуть запрошені. Така перевірка знань не поширюється на іноземних студентів, які закінчили середню школу словацькою або чеською мовою.

Переведення з факультету на факультет, зміна спеціальності: (уточнюється індивідуально до кожного студента).

а) Переведення на інший факультет можливе після успішного закінчення першого курсу навчання на поточному курсі факультету з письмовим зверненням до бажаного факультету та зарахуванням на загальних правилах для усіх абітурієнтів на перший рік навчання.

б) Переведення на іншу спеціальність в межах факультету можлива протягом року, або в кінці семестру, але не раніше ніж після першої сесії з доздачею визначеної академічної різниці та зарахуванням на поточний курс/рік навчання.

Навчання на 2-х та більше факультетах стаціонару не можливе. Можливе паралельне навчання на заочній та  денній формі, де заочна завжди платна.

 

  1. ФАКУЛЬТЕТ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ ТА ІНФОРМАТИКИ (FEI TUKE)

Факультет електротехніки та інформатики (FEI) сьогодні належить до найбільших факультетів Словаччини, а також, в  своїй сфері його можна вважати лідером. Факультет виховав вже більш ніж 15 000 випускників.

Усі випускники володіють достатньо високими практичними навичками  та вміннями, що є сучасними та актуальними й можуть бути негайно використані практично при працевлаштуванні.

Випускники Факультету Електротехніки та Інформатики дуже затребувані на ринку праці не лише Словаччини, але й за її межами. Провідні відомі кампанії виробники та розробники тісно співпрацюють з університетом та з задоволенням працевлаштовують випускників у себе. Велика кількість випускників мігрує для працевлаштування в інші країни Євросоюзу та США

Факультет пропонує: якісну вищу освіту за денною та заочною формами навчання  на трьох рівнях навчання: Бакалаврат, Магістратура та Аспірантура на основі новітніх знань і технологій в рамках акредитованих навчальних програм. Даний напрямок  належать до найпоширеніших в Словаччині, що включає в себе науково-дослідну і професійну діяльність, мобільність студентів по всьому світу, високоякісне академічне життя – культурну, соціальну, спортивну, соціальну підтримку та проживання, харчування, стипендії (в навчальному році 2015/2016р. приблизно 15% кращих студентів факультету FEI TUKE отримують стипендію 1000 Євро), і після закінчення навчання факультет пропонує випускникам високі шанси влаштуватись на роботу за фахом з високою заробітною платою.

Факультет в даний час складається з 11 окремих підрозділів і включає три напрямки:

  • інформатика і кібернетика;
  • електроніка і телекомунікації;
  • електроенергетика і силова електротехніка

Правила прийому на навчання першого рівня Бакалавр Факультету електротехніки та інформатики (FEI) на 2016/2017 навчальний рік:

Навчальні програми для першого рівня навчання Бакалавр на 2016/2017навчальний рік:

  1. Технології в автомобільній електроніці; (електроніка)
  2. Електроенергетика; – (електротехніка)
  3. Смартелектроніка; (електроніка)
  4. Фізична інженерія сучасних матеріалів; (фізика матеріалів, управління фізичними процесами)
  5. Економічна інформатика; (управління бізнес інформаційними процесами),
  6. Інформатика; (інженер-інформатики, програмування)
  7. Інтелектуальні системи; (програмування, кібернетика)
  8. Комп’ютерне моделювання; (прикладна інформатика)
  9. Промислова електротехніка; (електротехніка)
  10. Автоматизовані електротехнічні системи — (електротехніка) платна форма;
  11. Мультимедійні та комунікаційні технології; (зв’язок)
  12. Комп’ютерні мережі; (комп’ютерна техніка)

Термін подачі заявки: 30.04.2016р.

Термін відправлення результатів атестату зрілості: 13.05.2016р.

Термін завершення процедури прийому (рішення про прийняття): до 10.06.2016р.

В одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Термін навчання:

Бакалаврат: – денна форма – 3 роки.

– заочна форма – 4 роки.

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500-600 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Бакалаврату – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові  та становить 4000 Євро академічний рік.

Рішення про зарахування до ВУЗу, як правило, приймається на основі середнього балу українського Атестата (Апостильовані в Міністерстві освіті Словаччини та пройшов процедуру конвертації оцінок у місцевих органах освіти) і результатів вступних іспитів

Інформація для абітурієнта, який прийнятий на навчання на факультет FEI TUKE:

Рекомендуємо всім тим, хто зацікавлений у навчанні на факультеті FEI TUKE зосередитися на математиці і пройти випускні іспити з математики для отримання бонусу в оцінці балів.

Правила прийому на навчання другого рівня за програмою Магістр Факультету електротехніки та інформатики (FEI) на 2016/2017 навчальний рік:

Навчальні програми 2016/2017р для другого рівня навчання Магістр на 2016/2017 навчальний рік:

  1. Електроенергетика; – (електротехніка)
  2. Електричні системи; – (електротехніка)
  3. Прогресивна фізика та інженерія; (фізична інженерія)
  4. Бізнес — інформатика (бізнес інформатика)
  5. Смартелектроніка; (електроніка)
  6. Інформатика;
  7. Інтелектуальні системи; (програмування, кібернетика)
  8. Мультимедійні та комунікаційні технології; (зв’язок)
  9. Комп’ютерне моделювання; (прикладна інформатика)
  10. Промислова електротехніка; (електротехніка)
  11. Технології в автомобільній електроніці; (електроніка)

Термін подачі заявки: 30.04.2016р.

Термін відправлення результатів атестату зрілості: 22.06.2016р.

Термін завершення процедури прийому (рішення про прийняття): до 22.07.2016р.

На одну заявку можна подати тільки одну навчальну програму.

Термін навчання:

Магістратура: – денна форма 2 роки.

– заочна форма 3 роки.

Вартість навчання:

Денна форма — безкоштовно.

Заочна форма — платна, 600 Євро академічний рік.

Навчання на Англійській або іншій іноземній мові усіх форм навчання платне та становить для Магістрів 5000 Євро академічний рік.

Вступником подається диплом Бакалавра, чи Магістра з додатком перекладений на словацьку мову разом з заявою та іншим визначеним переліком документів а також формується список предметів з академічної різниці та термін її складання у кожному випадку індивідуально;

Зарахування здійснюється на підставі успішно завершеного навчання та наявності підтверджуючих документів рівня не менший ніж Бакалавр з тієї ж навчальної програми/спеціальності або суміжної з тим же рівним акредитації та ступеню.

 

  1. ГІРНИЦТВА, ЕКОЛОГІЇ, УПРАВЛІННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИМИ ПРОЦЕСАМИ ТА ГЕОТЕХНОЛОГІЙ

Факультет Гірництва екології, управління технологічними процесами та геотехнології BERG – стратегічний партнер Міністерства економіки Словаччини й Міністерства навколишнього середовища Словаччини – 2015 р. в сферах наукових досліджень, розвитку, інновації та освіти в сфері корисних копалин, партнером в розробці концептуальних та планових документів для сфери корисних копалин та енергетики, концептуальних та планових документів для сфери добування та  обробки земельних ресурсів. Працевлаштування випускників переважно відбувається на виробничі підприємства Словаччини, Євросоюзу. Практику студенти проходять в тому числі по програмі мобільності в інших країнах Євросоюзу й мають можливість вдосконалити практично знання та обмінятись досвідом.

Правила прийому за програмою Бакалавр факультету Гірництва екології, управління технологічними процесами та геотехнології  на 2016/2017 навчальний рік:

Навчальні програми для першого рівня навчання Бакалавр Факультету Гірництва екології, управління технологічними процесами та геотехнології  БЕРГ на 2016/2017р.:

  1. Використання альтернативних джерел енергії
  2. Геодезія і земельний кадастр
  3. Геодезія та географічні інформаційні системи
  4. Геодослідження
  5. Геологія та регіональний розвиток
  6. Геотуризм
  7. Гірництво та геотехніка
  8. Інформатизація процесів вилучення та переробки сировини
  9. Менеджер з процесів
  10. Менеджер з земельних ресурсів
  11. Мінералогія та екологічні технології
  12. Охорона навколишнього середовища та екологічні технології сировини
  13. Промислова Логістика
  14. Рятувальна, пожежна та техніка безпеки
  15. Технології в нафтової і газової промисловості
  16. Транспортна логістика бізнесу
  17. Управління водними ресурсами в муніципальному секторі
  18. Якість процесів управління та переробки сировини

Термін подачі заяви: 31.05.2016р.

Остаточна подача документів: 10.06.2016

Термін засідання приймальної комісії: 21.06.2016р.

В одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Термін навчання:

Бакалаврат: -денна форма – 3 роки

– заочна форма – 4 роки

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500-600 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Бакалаврату – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 4000 Євро академічний рік.

Рішення про зарахування до ВУЗу, як правило, приймається на основі середнього балу українського Атестата (Апостильовані в Міністерстві освіті Словаччини та пройшов процедуру конвертації оцінок у місцевих органах освіти) і результатів вступних іспитів

Правила прийому на навчання другого рівня Магістр на денну форму навчання  факультету Гірництва екології, управління технологічними процесами та геотехнології  на 2016/2017 навчальний рік:

Навчальні програми 2016/2017р для другого рівня навчання Магістр Факультету Гірництва екології, управління технологічними процесами та геотехнології  БЕРГ

  1. Геологічна інженерія
  2. Інформатизація процесів видобутку і переробки сировини
  3. Інженерна геодезія та земельний кадастр
  4. Земельні ресурси
  5. Мінерологія і екологічні технології
  6. Промислова логістика
  7. Якість процесів управління і переробки сировини
  8. Процеси управління вилучення і переробки сировини
  9. Гірничо-прохідні технології
  10. Гірничодобувна промисловість
  11. Технології в нафтовій та газової промисловості
  12. Використання альтернативних джерел енергії
  13. Рятувальна, пожежна та техніка безпеки

Термін подачі заявки: 30.04.2016р.

Термін відправлення результатів атестату зрілості: 22.06.2016р.

Термін завершення процедури прийому (рішення про прийняття): до 22.07.2016р.

На одну заявку можна подати тільки одну навчальну програму.

Термін навчання:

Магістратура: – денна форма 2 роки.

– заочна форма 3 роки.

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500-600 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Магістаратури – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 5000 Євро академічний рік.

Навчання на Англійській або іншій іноземній мові усіх форм навчання платне та становить для Магістрів 5000 Євро академрік.

На одну заявку можна подати тільки одну навчальну програму.

Вступником подається диплом Бакалавра, чи Магістра з додатком перекладений на словацьку мову разом з заявою та іншим визначеним переліком документів а також формується список предметів з академічної різниці та термін її складання у кожному випадку індивідуально;

Зарахування здійснюється на підставі успішно завершеного навчання та наявності підтверджуючих документів рівня не менший ніж Бакалавр з тієї ж навчальної програми/спеціальності або суміжної з тим же рівним акредитації та ступеню.

 

  1. МЕТАЛУРГІЙНИЙ ФАКУЛЬТЕТ УНІВЕРСИТЕТУ В М. КОШИЦЕ

Металургійний факультет достатньо прогресивний в науці та близький до практики сучасного виробництва пов’язаного з металами та металургією. Про це свідчать тісні зв’язки Факультету на рівні відомих фабрик та заводів в Європі та США, а також тісний обмін знаннями та студентською спільною практикою з іншими університетами цієї галузі.

Факультет довгостроково підтримує плідну співпрацю з відомими університетами, серед яких можна згадати RWTH Aachen (Рейнсько-Вестфальський технічний університет Аахена), Tohoku University Sendai (Тохокуський університет), University of Technology Helsinki-Espoo (Технологічний університет Гельсінкі-Еспо), Laval University Québec (Університет Лаваль у Квебеку), Imperial College Londýn NTH Trondheim (Імперський коледж Лондона NTH в Тронхеймі), Технічний університет в м. Берлін, Bergakademie Freiberg (Фрайберзька гірнича академія), Національний дослідний технологічний університет «МИСиС», Штутгартський технічний університет, AGH Krakow (Краківська гірничо-металургійна академія) та інші. Особливо потрібно згадати наявні контакти та співпрацю з тими університетами, які, так само як і металургійний факультет, є спадкоємцями та духовними наступниками Шахтарської академії у Банській Штіавніці. Це такі як: Miškovecká univerzita (Мішковецький університет), VŠB Technická univerzita v Ostrave (ВНЗШ Технічний університет в Остраві) та Montanuniversität в Леобені.

Металургійний факультет довготривало співпрацює з виробничими підприємствами та заводами,  найвидатнішими партнерами серед них є такі як U. S. Steel Кошице (металургійний комбінат), Železiarne Podbrezová (Металургійний завод Подбрезова), OFZ Istebné (Феросплавний завод Істебне), Slovalco, a.s. (виробництво алюмінію), SPP, a.s. (АТ «Словацька газова промисловість), Žiarska hutnícka spoločnosť (Жіарське металургійне товариство), Rautenbach Slovakia (ливарне виробництво), SMZ Jelšava (Словацький магнезитовий завод у Єлшаві), Outokumpu Фінляндія, Třinecké železárny (Тршінецький металургійний завод), Vítkovice Steel (Сталеливарна компанія у Вітковіце), Alcan Děčín (виробництво напівфабрикатів з алюмінію та його сплавів) та інші.

Правила прийому на навчання за програмою  Бакалаврат на Металургійний Факультет Технічного Факультету у м. Кошице на 2016/2017 навчальний рік:

Навчальні програми першого рівня навчання рівня Бакалавр Металургійного факультету на 2016/2017р.:

  1. Металургія (виробництво чавуну та сталі, ливарництво)
  2. Матеріали (Матеріалознавство, формування металів)
  3. Обробка і переробка відходів (перероблювання відходів)
  4. Теплотехніка та газова промисловість (печі та газова  теплова промисловість)
  5. Інтегровані системи управління (менеджмент)

Термін подачі заяви: 31.05.2016р.

Термін засідання приймальної комісії: 15.06.2016р.

Термін навчання:

Бакалаврат: – денна форма – 3 роки (Bc.)

– заочна форма – 4 роки  (Bc.)

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Бакалаврату – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 4000 Євро академічний рік.

Рішення про зарахування до ВУЗу, як правило, приймається на основі середнього балу українського Атестата (Апостильовані в Міністерстві освіті Словаччини та пройшов процедуру конвертації оцінок у місцевих органах освіти) і результатів вступних іспитів

В одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Правила прийому на навчання другого рівня за програмою Магістр на Металургійний Факультет Технічного Факультету у м. Кошице на 2016/2017 навчальний рік:

Навчальні програми другого рівня навчання рівня Магістр на 2016/2017р.

  1. Металургія
  2. Ливарництво
  3. Матеріали
  4. Формування металів
  5. Теплотехніка та газова промисловість
  6. Інтегровані системи управління
  7. Обробка і переробка відходів

Термін подачі заяви: 08.07.2016р.

Термін засідання приймальної комісії: 15.07.2016р.

На одну заявку можна подати тільки одну навчальну програму.

Термін навчання:

Магістратура: – денна форма 2 роки.

– заочна форма 3 роки.

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Магістаратури – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 5000 Євро академічний рік.

На одну заявку можна подати тільки одну навчальну програму.

Вступником подається диплом Бакалавра, чи Магістра з додатком перекладений на словацьку мову разом з заявою та іншим визначеним переліком документів а також формується список предметів з академічної різниці та термін її складання у кожному випадку індивідуально;

Зарахування здійснюється на підставі успішно завершеного навчання та наявності підтверджуючих документів рівня не менший ніж Бакалавр з тієї ж навчальної програми/спеціальності або суміжної з тим же рівним акредитації та ступеню.

 

  1. ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ – ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ У М. КОШИЦЕ

Економічний факультет Технічного університету в м. Кошице відомий своїм акцентом  на якості освіти, широким асортиментом вибору навчальних подорожей по Європі та в США та орієнтацією на іноземні мови. Він надає можливість спеціалізації студента за інтересами, шляхом вибору із широкого переліку вибіркових предметів та навіть більше:

  • навчання + англійська мова (предмети на англійській мові),
  • навчання + французька мова (інтенсивний курс французької, предмети на французькій мові),
  • навчання + менеджмент культури (у співпраці з Факультетом мистецтв ТУК),
  • частина навчання закордоном через програму LLP Erasmus – 42 університети у Європі та Туреччині,
  • другий диплом у Великій Британії (Huddersfield University Business School),
  • другий диплом у Франції (Університет Nice Sophia Antipolis),
  • другий диплом у Російській Федерації (Chabarovsk State Academy of Economics and Law).

На основі побажань працедавців та ринку праці, пропонуємо наступні можливості профілювання навчання за допомогою обрання вибіркових предметів:

  • економіка підприємства: акцент на знаннях у бухгалтерії, процесах підприємства, податковій системі, фінансах, макроекономічних зв’язках, вирішення проблем підприємницької практики із сильними практичними навичками у галузі ІКТ;
  • соціально-економічні дослідження: акцент на знаннях складних економічно-статистичних аналізів, підготовка до докторантури або спеціалізованих аналітичних посад у фінансових установах;
  • керівництво процесів підприємства з можливістю сертифікації: акцент на галузь фінансових потоків, менеджменту проектів, обробку внутрішніх даних фірми економічного характеру, знаннях про процеси складання бюджету, фінансування, управління витратами, адміністрування майна, меж та розвитку людських ресурсів.

Правила прийому на навчання першого рівня за програмою бакалаврат на Економічний факультет ТУК на 2016/2017 навчальний рік:

Навчальні програми для першого рівня навчання Бакалавр Економічний факультет Технічного університету в м. Кошице на 2016/2017р.:

  1. Фінанси, банківська справа та інвестування;
  2. Економіка і менеджмент державного управління;

Дані програми мають акредитацію на всіх трьох ступенях, денної та заочної форми навчання. Наявні англомовна та франкомовна програми. Надається можливість отримати подвійний диплом у Франції, Великій Британії або Російській Федерації, можливість виїхати під час навчання в рамках програми Erasmus+ у більш ніж 40 країн. Випускники мають високі шанси знайти собі достойну роботу (більше 98%).

Термін подачі заяви: до 31 березня 2016р.

Термін проведення вступних співбесід:14 червня 2016р.

Термін навчання:

Бакалаврат: – денна форма – 3 роки (Bc.)

– заочна форма – 4 роки  (Bc.)

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Бакалаврату – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 4000 Євро академічний рік.

Рішення про зарахування до ВУЗу, як правило, приймається на основі середнього балу українського Атестата (Апостильовані в Міністерстві освіті Словаччини та пройшов процедуру конвертації оцінок у місцевих органах освіти) і результатів вступних іспитів.

В одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Вступний іспит на ЕкФ ТУК складається з двох частин:

– вступний іспит з математики;

– вступний іспит з іноземної мови. Одна іноземна мова на вибір: Англійська, Французька, Німецька.

Вступний іспит з математики, як і вступний іспит з іноземної мови кандидат складає особисто впродовж визначеного терміну.

Абітурієнти на бакалаврський ступінь заочної форми навчання  на навчальну програму фінанси, банківська справа та інвестування та економіка і менеджмент державного управління приймаються без вступних іспитів. Абітурієнти, прийняті без вступних іспитів не мають можливості переведення на денну форму навчання.

Абітурієнтів, які не будуть прийняті на обрану навчальну програму на денну форму навчання, декан факультету може прийняти на іншу навчальну програму, на якій не будуть заповнені місця, або на заочну форму навчання.

Існують підготовчі курси для вступників на навчання на ЕкФ (на словацькій мові): Кафедра прикладної математики та економічної інформатики (КПМтаЕІ), у співпраці з Кафедрою мов ТУК (КМ) через Економічний факультет ТУК організовують для абітурієнтів на навчання Підготовчий курс з математики за програмою середньої школи та іноземної мови (англійська). Курси, під керівництвом досвідчених педагогів, спрямовані на успішне проходження вступних співбесід на ЕкФ ТУК. Найближчі підготовчі курси відкриваються у січні 2016 року.

Навчальні програми для другого рівня навчання Магістр Економічний факультет Технічного університету в м. Кошице на 2016/2017р.:

  1. Фінанси, банківська справа та інвестування;
  2. Економіка і менеджмент державного управління;

Термін подачі заяви: до 01 липня 2016р.

Термін проведення вступних екзаменів:06 червня 2016р.

Термін завершення процедури прийому (рішення про прийняття): 01 липня 2016р.

Термін навчання:

Магістратура: – денна форма – 2 роки

– заочна форма – 3 роки

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Бакалаврату – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 5000 Євро академічний рік.

В одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Вступником подається диплом Бакалавра, чи Магістра з додатком перекладений на словацьку мову разом з заявою та іншим визначеним переліком документів а також формується список предметів з академічної різниці та термін її складання у кожному випадку індивідуально;

Зарахування здійснюється на підставі успішно завершеного навчання та наявності підтверджуючих документів рівня не менший ніж Бакалавр з тієї ж навчальної програми/спеціальності або суміжної з тим же рівним акредитації та ступеню.

  1. ФАКУЛЬТЕТ МАШИНОБУДУВАННЯ

Факультет машинобудування є одним з основних факультетів Технічного університету в Кошице. Протягом минулих років він перетворився на відому науково-освітню установу на батьківщині та за кордоном. 22 навчальних програми факультету машинобудування входять у ТОП 100 найперспективніших навчальних програм у Словацькій республіці, у тому числі з найвищим рівнем зайнятості випускників на практиці. Інформація була отримана на основі дослідження національного проекту «Вищі навчальні заклади як двигуни розвитку суспільних знань».

Машинобудівний факультет тісно співпрацює з чеським автомобільним заводом “Шкода” (Škoda Auto a.s.), у сфері наукових конференцій, семінарів, а випускники університету часто є перспективними найкращими кандидатами та працівниками  на цьому підприємстві.

Для 90% навчальних програм МФ ТУКЕ студенти можуть отримати „професійну“ мотиваційну стипендію. Факультет машинобудування пропонує навчання за унікальними навчальними програмами, що підтримуються новітніми інформаційними технологіями та засобами комп’ютерної підтримки у конструкторсько-технологічному забезпеченні підготовки виробництва. Факультет має найкраще обладнання для лабораторій, аудиторій та комп’ютерних навчальних класів з найсучаснішим програмним забезпеченням та використанням high-tech технологій. Рівень бакалавра навчання включає в себе обов’язкове вивчення іноземних мов. Поєднання теоретичних знань з практикою забезпечується у формі спеціальних практичних занять та екскурсій на інжинірингові підприємства та підприємства-автовиробники. Ми пропонуємо можливість завершити частину навчання у закордонних університетах, проживання у студентських гуртожитках з можливістю харчування та спортивними заходами.

Правила прийому на навчання першого рівня за програмою Бакалаврат факультету Машинобудування Технічного університету м. Кошице на 2016/2017 навчальний рік

Навчальні програми для першого рівня навчання Бакалавр  факультет Машинобудування Технічного університету в м. Кошице на 2016/2017р.:

  1. Автомобільне виробництво
  2. Якість та безпека
  3. Управління технічними та екологічними ризиками у галузі машинобудування
  4. Мехатроніка
  5. Комп’ютерна підтримка машинобудівного виробництва
  6. Промисловий інжиніринг
  7. Протезування та ортопедія
  8. Машинобудування
  9. Техніки захисту життєвого середовища
  10. Технології, управління та інновації у машинобудуванні

Термін подачі заявки: до 31.03.2016р.

Термін засідання приймальної комісії: 07.04.2016р.

В одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Термін навчання:

Бакалаврат: – денна форма – 3 роки (Bc.)

– заочна форма – 4 роки (Bc.)

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Бакалаврату – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 4000 Євро академічний рік.

Рішення про зарахування до ВУЗу, як правило, приймається на основі середнього балу українського Атестата (Апостильовані в Міністерстві освіті Словаччини та пройшов процедуру конвертації оцінок у місцевих органах освіти) і результатів вступних іспитів.

Бонусні бали кандидат отримує за участь у наукових олімпіадах, за вивчення математики та фізики, а також за випускний екзамен з математики.

Правила прийому на навчання другого рівня за програмою Магістр на Факультет Маинобудування Технічного Факультету у м. Кошице на 2016/2017 навчальний рік:

Навчальні програми для другого рівня навчання Магістр  факультет Машинобудування Технічного університету в м. Кошице на 2016/2017р.:

  1. Прикладна механіка
  2. Автоматизація та управління машинами та процесами
  3. Виробництво автомобілів
  4. Безпека технічних систем
  5. Біомедична інженерія
  6. Транспортна техніка та логістика
  7. Енергетика
  8. Якість продукції машинобудування
  9. Вимірювання
  10. Мехатроніка
  11. Автоматизоване машинне виробництво
  12. Промислове будівництво
  13. Машинобудування
  14. Інженерні технології
  15. Обробка пластмас
  16. Екологічні технології
  17. Виробництво машин

Термін подачі заяви: до 31 травня 2016р.

Термін проведення вступних екзаменів:06 червня 2016р.

Термін завершення процедури прийому (рішення про прийняття): 07 липня 2016р.

Термін навчання:

Магістратура: -денна форма – 2 роки

– заочна форма – 3 роки

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Магістратури – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 5000 Євро академічний рік.

В одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Вступником подається диплом Бакалавра, чи Магістра з додатком перекладений на словацьку мову разом з заявою та іншим визначеним переліком документів а також формується список предметів з академічної різниці та термін її складання у кожному випадку індивідуально;

Зарахування здійснюється на підставі успішно завершеного навчання та наявності підтверджуючих документів рівня не менший ніж Бакалавр з тієї ж навчальної програми/спеціальності або суміжної з тим же рівним акредитації та ступеню.

 

  1. БУДІВЕЛЬНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

Факультет підтримує і розвиває зв’язки  з багатьма університетами, факультетами та науково-освітніми закладами в Словаччині та за кордоном, особливо за рахунок мобільності студентів і викладачів, а також за допомогою освітніх та дослідницьких програм. Для того, щоб постійно покращувати продуктивність факультету,  є тісна постійна співпраця з державними інститутами і приватними підприємствами. Випускники мають високий рівень знань та практичних навичок перш за все завдяки якісній сучасній навчальній програмі та сучасній практиці що отримують студенти під час навчання. Також важливим є можливість мобільності студентів в межах навчання по різним університетам для здобуття та обміну знаннями та навичками.

Навчання на будівельному факультеті проходить на трьох рівнях, на всіх рівнях можна навчатись лише на денній формі навчання.

Правила прийому на навчання першого рівня за програмою Бакалаврат Будівельного факультету Технічного університету м. Кошице на 2016/2017 навчальний рік.:

Навчальні програми для першого рівня навчання Бакалаврат Будівельного факультету Технічного університету в м. Кошице на 2016/2017р.:

  1. Наземне будівництво та архітектура – 4 роки
  2. Інженерні конструкції і транспортні споруди – 3 роки
  3. Будівництво транспортних споруд – 3 роки
  4. Технології та менеджмент у будівництві – 3 роки
  5. Споруди екологічного призначення – 3 роки

Термін подачі заявки: до 30 квітня 2016р.

Термін засідання приймальної комісії: 16 травня 2016р.

В одній заяві можна вказати три навчальні програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Термін навчання:

Бакалаврат: -денна форма — 3 – 4 роки

– заочна форма – відсутня

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Бакалаврату – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 4000 Євро академічний рік.

Рішення про зарахування до ВУЗу, як правило, приймається на основі середнього балу українського Атестата (Апостильовані в Міністерстві освіті Словаччини та пройшов процедуру конвертації оцінок у місцевих органах освіти) і результатів вступних іспитів.

Бонусні бали кандидат отримує за участь у наукових олімпіадах, за вивчення математики та фізики, а також за випускний екзамен з математики.

Правила прийому на навчання другого рівня за програмою Магістр  у м. Кошице на 2016/2017 навчальний рік:

Навчальні програми для другого рівня навчання Магістр  Будівельного факультету Технічного університету в м. Кошице на 2016/2017р.:

Лише денна форма навчання!

  1. Будівельні конструкції – 2 роки
  2. Будівельне обладнання – 1,5 роки
  3. Структура будівель – 1,5 роки
  4. Будівництво транспортних споруд – 2  роки
  5. Технології та менеджмент у будівництві – 2 роки
  6. Споруди екологічного призначення – 2 роки

Термін подачі заявок: до 17 червня 2016 року.

Засідання комітету термін прийому: 15 липня 2016 року.

Підтвердженням зацікавленості в дослідженні (повідомлення про вручення) до 31 липня 2016 року

Термін навчання:

Магістратура: – денна форма — 2 – 3 роки

                    – заочна форма – відсутня

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 700 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Магістратури – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 5000 Євро академічний рік.

В одній заяві можна вказати максимум 3 навчальних програми. Кандидати, котрі через нестачу місць не будуть зараховані на навчальну програму, яку вони вказали у заяві на першому місці, можуть бути зараховані на навчальну програму вказану на другому чи, в іншому випадку, на третьому місці, за порядком.

У випадку, якщо кандидат зацікавлений у зарахуванні на більше навчальних програм на БФ ТУКЕ, тобто т.з. паралельне навчання, він повинен на кожну навчальну програму подати окрему заяву. За кожну заяву встановлений реєстраційний внесок 25,00 Євро.

Основною вимогою для вступу є:

  • Успішне завершення навчання ступеня бакалавра у відповідній або суміжних областях
  1. Або успішне завершення програми або модуля зі структурою і змістом предмета попереднього навчання, які надають право продовжити навчання в Магістратурі.

 

  1. ФАКУЛЬТЕТ ВИРОБНИЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПРЕШОВІ. (ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КОШИЦЕ)

Даний факультет забезпечує різноманітні виробництва та промисловість

спеціалістами, інженерами в сфері конструювання та обслуговування виробничих комплексів, в тому числі з використанням сучасних комп’ютерних технологій та автоматизації управління. Факультет постійно вдосконалює свої навчальни вимоги відповідно до сучасного розвитку науки, техніки та практичного застосування. Випускник даного факультету вільно володіє сучасними знаннями та має гарну практику на різноманітних виробництвах та наукових зібраннях в сферах запуску виробництва, управління автоматизованою лінією виробництва, комп’ютерне проектування технічних систем виробництва, та комп’ютерна підтримка виробничих технологій та процесів, управління виробничим процесом та менеджмент виробництва. Факультет відзначається високою якість навчання та авторитетом. Студенти під час навчання мають можливість

Правила прийому на навчання першого рівня за програмою Бакалаврат факультету Виробничих технологій у Першові  Технічного університету в м. Кошице на 2016/2017р.

Навчальні програми для першого рівня навчання Бакалаврат  факультету Виробничих технологій у Першові Технічного університету в м. Кошице на 2016/2017р.:

Навчальна спеціальність: Виробничі технології

Назва навчальної програми:

  1. Прогресивні технології;
  2. Комп’ютерна підтримка виробничих технологій;
  3. Менеджмент виробництва;
  4. Технології автомобільного виробництва;

Навчальна спеціальність: Виробнича техніка

Назва навчальної програми:

  1. Комп’ютерне проектування технічних систем;
  2. Моніторинг та діагностика технічного обладнання;

Навчальна спеціальність: Процесна техніка

  1. Назва навчальної програми: Відновлювані джерела енергії;

Навчальна спеціальність: Промислова інженерія

  1. Назва навчальної програми: Промисловий менеджмент

Термін подачі заявок: до 29 квітня 2016р.

Термін засідання приймальної комісії: 13 червня 2016р.

Термін навчання:

Бакалаврат: -денна форма — 3 роки

– заочна форма — 4 роки

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Бакалаврату – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 4000 Євро академічний рік.

Рішення про зарахування до ВУЗу, як правило, приймається на основі середнього балу українського Атестата (Апостильовані в Міністерстві освіті Словаччини та пройшов процедуру конвертації оцінок у місцевих органах освіти) і результатів вступних іспитів.

Бонусні бали кандидат отримує за участь у наукових олімпіадах, за вивчення математики, а також за випускний екзамен з математики.

Правила прийому на навчання другого рівня за програмою Магістратура факультету Виробничих технологій у Першові  Технічного університету в м. Кошице на 2016/2017р.

  1. Прогресивні технології;
  2. Комп’ютерна підтримка виробничих технологій;
  3. Менеджмент виробництва
  4. Технології автомобільного виробництва;
  5. Комп’ютерне проектування технічних систем;
  6. Моніторинг та діагностика технічного обладнання;
  7. Відновлювані джерела енергії;

Термін подачі заявок: до 30 червня 2016р.

Термін засідання приймальної комісії: 08 липня 2016р.

Термін навчання:

Магістратура: -денна форма — 2 роки

– заочна форма — 3 роки

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Магістратури – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 5000 Євро академічний рік.

В одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Вступником подається диплом Бакалавра, чи Магістра з додатком перекладений на словацьку мову разом з заявою та іншим визначеним переліком документів а також формується список предметів з академічної різниці та термін її складання у кожному випадку індивідуально;

Зарахування здійснюється на підставі успішно завершеного навчання та наявності підтверджуючих документів рівня не менший ніж Бакалавр з тієї ж навчальної програми/спеціальності або суміжної з тим же рівним акредитації та ступеню.

 

 

  1. АВІАЦІЙНИЙ ФАКУЛЬТЕТ ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ У КОШИЦЕ

Факультет аеронавтики отримав сертифікат Управління транспорту СР з професійної компетентності, для забезпечення теоретичної підготовки в рамках підготовки пілотів і сертифікації “навчальної організації по технічному обслуговуванню, відповідно до частини 147”, яка дає право підготовки авіаційного технічного персоналу відповідно до вимог авіаційного законодавства Європейського Союзу, що значно розширює практичне працевлаштування  випускників і за кордоном. Цього університету.

Факультет готує літальний та обслуговуючий склад персоналу для сфери авіації. Існують критерії та вимоги щодо здоров’я абітурієнтів.

Під час навчання у студентів є можливість за програмою Erasmus + навчатись, стажуватись та здобувати якісний досвід в інших університетах Євросоюзу в межах усіх трьох рівнів навчання, що має бути беззаперечним аргументом успішного працевлаштування.

Правила прийому на навчання першого рівня за програмою Бакалаврат факультету Авіації Технічного університету у м. Кошице на 2016/2017 навчальний рік:

Навчальні програми на рівень Бакалавра:

  1. Управління авіаційного транспорту — денна заочна
  2. Професійний пілот – денна
  3. Працівник обслуговування повітряного руху — денна
  4. Експлуатація літаків (Авіаційна техніка) — денна
  5. Системи авіоніки (Авіаційна електроніка та інформатика)

Термін подачі заяв: 10 червня 2016р.

Рішення декана про зарахування до 24 червня 2016р.

Термін навчання:

Бакалаврат: – денна форма — 3-4 роки

– заочна форма — 4 роки

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Бакалаврату – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 4000 Євро академічний рік.

Рішення про зарахування до ВУЗу, як правило, приймається на основі середнього балу українського Атестата (Апостильовані в Міністерстві освіті Словаччини та пройшов процедуру конвертації оцінок у місцевих органах освіти) і результатів вступних іспитів.

Бонусні бали кандидат отримує за участь у наукових олімпіадах, за вивчення математики, а також за випускний екзамен з математики.

Правила прийому на навчання другого рівня за програмою Магістр факультету Авіації Технічного університету у м. Кошице на 2016/2017 навчальний рік:

Навчальні програми на рівень Магістр:

Управління повітряним рухом — денна, заочна

Професійний пілот –  денна

Працівник обслуговування повітряного руху — денна

Експлуатація літаків (Авіаційна техніка) — денна

Системи авіоніки (Авіаційна електроніка та інформатика)

Термін подачі заяв: 10 червня 2016р.

Рішення декана про зарахування до 24 червня 2016р.

Термін навчання:

Магістратура: – денна форма — 3-4 роки

– заочна форма — 4 роки

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500 Євро академічний рік.

Навчання на денній формі Магістратури – платне, якщо відбувається на Англійській або іншій іноземній мові та становить 5000 Євро академічний рік.

В одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Вступником подається диплом Бакалавра, чи Магістра з додатком перекладений на словацьку мову разом з заявою та іншим визначеним переліком документів а також формується список предметів з академічної різниці та термін її складання у кожному випадку індивідуально;

Зарахування здійснюється на підставі успішно завершеного навчання та наявності підтверджуючих документів рівня не менший ніж Бакалавр з тієї ж навчальної програми/спеціальності або суміжної з тим же рівним акредитації та ступеню.

Специфічні умови допуску на навчальну програму «Професійний пілот»

Умовою для навчання за навчальною програмою «Професійний пілот» є своєчасне завершення медичного огляду (власним коштом) до 31.08.2016р. та отримання медичної довідки щонайменше 2-го класу відповідно до Регламенту Комісії (ЄС) № 1178/2011,  інструкції JAR-FCL 3 (Придатність за станом здоров’я), інструкції L1, стаття 1 та стаття 6, та додатку 1 до ESARR 5. Вимагається мінімальна для пілотів медична придатність 2 класу (рекомендується 1 клас), яку потрібно пред’явити не пізніше закінчення зарахування на навчання. Медичний огляд можна пройти у акредитованих медичних центрах, або ж у акредитованих лікарів (зверніть увагу на довші строки замовлення): http://letectvo.nsat.sk/letecky-personal-2/zdravotna-sposobilost/povereni-lekari/. Складовою частиною навчальної програми «Професійний пілот» є практичні льотні тренування, котрі відбуваються у партнерських льотних школах. Мінімальний необхідний рівень підготовки, досягнутий за час навчання, це виконання повітряних льотних вправ на рівні підготовки приватного пілота літаків PPL(A). Але, однак, можливо і навіть доречно продовжувати тренування до рівня CPL (A) та CPL(A)/IR, MEP(L), за бажанням можна укласти договір на інтегрований курс CPL та CPL/IR. Кандидати, які отримали ліцензію пілота до початку навчання або льотної підготовки (як і для інших категорій повітряних суден), будуть у рамках приймальної процедури оцінюватись індивідуально. Витрати на практичну льотну підготовку студенти сплачують самостійно. Практичні льотні тренування під час навчання проходять у партнерських тренувальних організаціях авіаційного факультету або затверджених тренувальних організаціях (ATO).

 

 

  1. ФАКУЛЬТЕТ БІЗНЕСУ ТА ЕКОНОМІКИ В КОШИЦЕ PHF EU Кошице

(філія Економічного університету Братислава)

 

Економічний університет в Братиславі є найзначнішим і найбільший навчальним закладом в галузі економіки в Словаччині. В даний час університет має 7 факультетів, одним з яких є Факультет бізнесу та економіки в місті Кошице (PHF EU).

Факультет PHF EU має довгу історію і досвід у підготовці випускників економіки та менеджменту. Факультет готує майбутніх економістів, випускників Університету на денній, заочній формах навчання, з кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра (інженера) та кандидата наук. Історія Факультету PHF EU почалася в 1952 році і з цього часу факультет почав свою плідну життєдіяльність. Про це свідчить і кількість випускників факультету, багато з яких є визнаними економістами та менеджерами як в Словаччині, так і за кордоном, які займають високі посади на підприємствах приватного сектору, а також у наукових та державних  установах. Про постійне вдосконалення свідчить і низка нагород, пов’язаних з політикою в сфері якості, збереження кваліфікованих педагогів і дослідників, і також нові приміщення, що оснащені сучасними інформаційно-комунікаційними технологіями.

Крім сучасних приміщень в історичному центрі міста Кошице, факультет забезпечує навчання окремих навчальних програм (дисциплін) в педагогічному центрі в місті Міхаловце, що створений в 1994 році і, яки пропонує  освіту першого та другого ступенів, на денній та заочній формах навчання.

Чому варто навчатися на факультеті PHF EU?

Студенти PHF ЕU мають можливість під час навчання зустрічатися з провідними економістами та менеджерами на лекціях і на семінарах, організованих відомими компаніями, які і є основними роботодавцями випускників факультету PHF ЕU. Значною частиною роботи факультету з талановитими студентами займається  спеціальна група талановитих студентів “Honoris.

Метою цієї інноваційної програми є надання великої кількості практичних знань студентам у співпраці з відомими багатонаціональними компаніями, для кращої підготовки та пристосування обраних студентів до сучасних умов ринку праці.

Факультет PHF ЕU пропонує студентам житло у власному гуртожитку недалеко від центру міста Кошице з достатньою кількістю місць за розумними цінами.

Студенти факультету PHF ЕU мають можливість здобути нові знання під час стажування протягом – 3-12 місяців в закордонних університетах та в іноземних компаніях в рамках програми ERASMUS +.

У програмі ERASMUS + Економічний університет в Братиславі співпрацює з 273 іноземними партнерськими університетами. Метою стажувань є отримання  знань та досвіду з обраної спеціальності, поглиблене вивчення іноземної мови, розвиток академічних та професійних контактів з колегами за кордоном.

На основі двостороннього співробітництва з Університетом в м. Хадерсфільд (Університет Хаддерсфілд) в Англії, студенти факультету PHF ЕU мають можливість навчатися по  бакалаврській програмі та отримати ступінь бакалавра. Система управління факультету PHF ЕU побудована на принципах якості моделі CAF 2006р. a STN EN ISO 9001: 2009р., що сприяє постійному вдосконаленню  та застосовуванню отриманих знань на практиці. Факультет PHF ЕU отримав у 2008 році премію “Ціна за підвищення продуктивності», і в 2010 році премію “Приз Фіналіста конкурсу (змагання) Національна премія Словацької Республіки за якість 2010». Факультет PHF ЕU є власником сертифікату системи управління якістю STN EN ISO 9001: 2009, виданого сертифікаційним органом TÜV SÜD Словаччина. У 2012 році факультет PHF EU, як складова частина Економічного університету в Братиславі включений в систему престижної міжнародної акредитації AACSB.

Студентський парламент Факультету бізнесу та економіки в місті Кошице є представником студентів факультету PHF EU, який займається всіма питаннями студентів. Студентський парламент має свого представника в декількох органах факультету, і тим самим сприяє формуванню напрямків розвитку факультету і веде  до поліпшення процесу освіти. Парламенти приймає  участь в організації форумів з видатними особистостями, в організації громадських культурних заходів, в організації спортивних подій, а також і в інших заходах студентського  життя.

Правила прийому на навчання першого рівня за програмою Бакалаврат факультету Бізнесу та Економіки у м. Кошице на 2016/2017 навчальний рік

Навчальні програми на рівень Бакалавра:

Комплексна освіта в акредитованих навчальних програмах

усіх ступенів вищої освіти, пропонується в містах Кошице та Міхаловце. (вибіркові навчальні програми).

Навчання 1 ступеню:

Спеціальність: 3.3.16: Економіка і менеджмент підприємства;

  • навчальна програма: Економіка і менеджмент підприємства;

Спеціальність: 3.3.9: Комерційний бізнес (Commercial Business);

  • навчальна програма: Комерційний бізнес (Commercial Business);

Термін подачі заяв: до 31.03. 2016р.

Термін засідання приймальної комісії: 13. 06. 2016р.

Вступний іспит обов’язковий — математика, та іноземна мова, основи економіки, економіка 13-17 червня 2016р.

Термін навчання:

Бакалаврат: -денна форма — 3 роки

– заочна форма — 4 роки

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500

Мова навчання: словацька (безкоштовно), англійська, французька, німецька – 1666 Євро академічний рік.

Студенти іноземці повинні скласти тест  з словацької  мови.

Основною умовою зарахування на Бакалаврат (навчальна програма першого ступеню) є здобуття повної середньої освіти або повної середньої професійної освіти  та успішне складання вступних іспитів.

 

Правила прийому на навчання другого рівня за програмою Магістратура факультету Бізнесу та Економіки у м. Кошице на 2016/2017 навчальний рік

Навчальні програми на рівень Магістр:

Спеціальність: 3.3.16: Економіка і менеджмент;

  • навчальна програма: Фінансове управління підприємством;

Термін подачі заяв: до 15.04. 2016р.

Термін засідання приймальної комісії: 13. 06. 2016р.

Вступний іспит обов’язковий — математика, та іноземна мова, основи економіки, економіка 20 червня — 4 липня 2016р.

Термін навчання:

Магістр: денна форма — 2 роки

заочна форма — 3 роки

Вартість навчання:

Денна форма –  безкоштовно.

Заочна форма — платна, 500

Мова навчання: словацька (безкоштовно), англійська, французька, німецька – 1666 Євро академічний рік.

Студенти іноземці повинні скласти тест  з словацької  мови.

В одній заяві можна вказати тільки одну навчальну програму. Якщо кандидата не буде прийнято на обрану навчальну програму, йому можуть запропонувати іншу навчальну програму.

Вступником подається диплом Бакалавра, чи Магістра з додатком перекладений на словацьку мову разом з заявою та іншим визначеним переліком документів а також формується список предметів з академічної різниці та термін її складання у кожному випадку індивідуально;

Зарахування здійснюється на підставі успішно завершеного навчання та наявності підтверджуючих документів рівня не менший ніж Бакалавр з тієї ж навчальної програми/спеціальності або суміжної з тим же рівним акредитації та ступеню.

Бажаємо успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.