Семінар проекту “Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями”

5 травня 2016 року в приміщені Державної судової адміністрації України відбувся семінар, який присвячений практичній реалізації Програмі «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями», затвердженою Рішенням Ради судів України № 54 від 05 червня 2016 року, партнерами якої є Державна судова адміністрація України, Рада суддів України та ВГОІ «Правозахисна спілка інваліді».

У семінарі прийняли участь представники Державної судової адміністрації, ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів», Київського апеляційного адміністративного суду, Київського апеляційного господарського суду, Апеляційного суду міста Києва, Апеляційного суду Київської області, Київського окружного адміністративного суду, Господарського суду м. Києва, Господарського суду Київської області, представники загальних судів м. Києва, представники проекту USAID «Справедливе правосуддя».


From Семінар проекту “Право на справедливий суд…”. Posted by Правозахисна спілка інвалідів on 5/17/2016 (4 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Представники ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» зробили презентацію практичної реалізації Програми «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями».

Після презентації учасники семінару обговорили нагальні питання реалізації програми, висловили свої думки та побажання щодо порядку впровадження Програми «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями», обговорили й інші питання щодо забезпечення без бар’єрного та рівного доступу до правосуддя особам з обмеженими можливостями.

Проведення таких семінарів сприятиме реалізації Програми «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями» та усуненню бар’єрів до правосуддя в України особам з особливими потребами.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» запланувала проведення таких семінарів і в інших регіонах України з метою популяризації Програми «Право на справедливий суд осіб з обмеженими можливостями», виявленню бар’єрів до правосуддя особам з обмеженими можливостями для їх подальшого подолання.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.