«Супермени на арені» для дітей з інвалідністюДіти з благодійної установи,спеціалізованої школи «Життя» відвідали циркову шоу-програму «Супермени на арені».
Всі діти мають право на казку! Метою благодійних вистав-створити дітям свято,викликати у них позитивні емоції і залишити приємні спогади.
Усі діти приїхали до цирку з гарним настроєм та в очікуванні видовищного шоу. Це була не просто програма з клоунами, це було насичене та вражаюче екстрим-шоу з акробатами, жонглерами, еквілібристами.
Діти були просто захоплені такою цікавою програмою, не можна передати словами їх враження від такої чудової програми підготовленої артистами.
Під час вистави ніхто з дітей не нудьгував, занурилися в атмосферу цирку,уважно придивлялися до кожного номеру виступу. Батьки, які разом приїхали зі своїми дітьми, мали також змогу відпочити від повсякденного клопоту і разом зі своїми дітлахами насолодитися неймовірною цирковою програмою.
Організатори цирку подарували дітям з фізичними обмеженнями море посмішок,радісний сміх,позитивні емоції – це дійсно було свято для всіх!
Щиро вдячні дирекції Національного цирку України, що організували таку прекрасну програму, за те, що діти мали змогу безкоштовно переглянути циркову шоу-програму.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.