У Вищій раді правосуддя удосконалено умови безперешкодного доступу до будівлі осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення

У Вищій раді правосуддя продовжується робота зі створення зручного доступу до будівлі для осіб із вадами рухового апарату та інформування осіб із вадами зору з урахуванням специфіки діяльності ВРП.
Так, завдяки участі Вищої ради правосуддя в Робочій групі із забезпечення доступності суду та судової процедури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, силами працівників секретаріату ВРП та за підтримки керівництва Ради на сьогодні додатково вжито низку заходів, а саме: встановлено ще 10 інформаційних табличок «Вхід для людей на візку» та 4 інформаційних таблички «Виклик допомоги», що покликані допомогти особам з інвалідністю в разі відсутності особи, яка супроводжує відвідувача, потрапити до будівлі ВРП.
Біля спеціально обладнаного санвузла на першому поверсі будівлі ВРП для осіб із вадами рухового апарату розміщено інформаційну табличку «Туалет доступний для людей з обмеженими можливостями», що адаптована і для людей із вадами зору.
При вході до будівлі розміщено мнемосхему розташування об’єктів на першому поверсі Вищої ради правосуддя із написами, дубльованими шрифтом Брайля для осіб із вадами зору.
На вхідних скляних і внутрішніх розсувних дверях приміщення Вищої ради правосуддя розташовано позначки у вигляді 8 контрастних кіл, нанесених за допомогою спеціальних стікерів жовтого кольору для маркування, що дає можливість людям з вадами зору зрозуміти, що перед ними прозора скляна перешкода.
Зазначене дасть змогу особам з інвалідністю та маломобільним групам населення швидко і безперешкодно потрапити до будівлі та приміщень Вищої ради правосуддя.
Також заплановано вжиття додаткових заходів з метою адаптації будівлі ВРП та прилеглої території до потреб осіб із вадами зору, зокрема встановлення направляючої полімерно-композитної тактильної плитки (перед першою сходинкою центрального вуличного сходового маршу) та маркування першої та останньої сходинок вуличних сходових маршів для попередження людей із вадами зору про початок і кінець сходового маршу тощо.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.