ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» та Громадська організація «Національна асоціація спинальників України» підписали між собою меморандум про співпрацю.

Документ передбачає об’єднання зусиль та координації діяльності сторін для взаємодопомоги та отримання позитивного результату в реалізації прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України для осіб з інвалідністю, в тому числі осіб,

які брали участь в бойових діях, членів їх сімей, задоволення їх суспільних, економічних, соціальних, культурних, екологічних та інших інтересів, використання наявних можливостей у забезпеченні захисту їх політичних, економічних, соціальних прав, наданню оздоровчої, медичної, психологічної, моральної та матеріальної допомоги, у тому числі і для сприяння вирішенню житлових проблем.

Сторони виділили 3 ключові напрямки співпраці:

1.спільна реалізація проєктів та програм;

  1. адвокація прав та інтересів осіб з інвалідністю на різних рівнях;
  2. здійснення діяльність, спрямованої на удосконалення чинного законодавства України з метою усунення прогалин та підвищення рівня соціальної та правової захищеності осіб з інвалідністю, в тому числі осіб, які брали участь у бойових діях, членів їх сімей.

Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк та Голова громадської організації «Національна асоціація спинальників України» Дмитро Посунько обговорили спільні правоосвітні проєкти та інформаційні кампанії, які заплановано почати реалізовувати найближчим часом.

Інформуватимемо Вас про подальшу дільність. Рухаємось далі, разом до перемоги!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.