Відбувся 2 онлайн-урок в межах програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього»


08 вересня 2021 року відбувся 2 онлайн-урок в межах програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього», яка реалізується ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Фонду соціального захисту інвалідів та Міністерства соціальної політики України.
Нагадаємо, що ця програма створена аби навчити учасників програми – осіб з інвалідністю та/або членів сімей у складі якої є особа з інвалідністю, яка потребує постійного догляду, одній з найпопулярнішій і найперспективнішій онлайн-професії – копірайтингу.
Урок під назвою «Як зробити текст читабельним» складався з наступних блоків:
1. мова аудиторії;
2. стилі тексту;
3. пиши,скорочуй;
4. ритм тексту;
5. самостійна вичитка тексту.
Також слухачі курсу отримали інформацію про 6 основних стилів для копірайтингу, дізналися, що таке «канцелярит» та чому його використання є небажаним, зрозуміли як виграшно використовувати цифрові значення при написанні статей, навчилися розрізняти «емоції» та «раціо» в текстах.
Учасники програми отримали зворотній зв’язок щодо попереднього домашнього завдання курсу, а також дізналися про нове домашнє завдання, яке необхідно виконати до наступного уроку та яке буде перевірено куратором курсу.
Куратор курсу наголосив, що у випадку проблем з домашнім завданням та/або будь-яких інших питань стосовно навчання на курсі учасники можуть отримати підтримку,пораду та допомогу у спеціальному чаті в месенджері Telegramта закликав не соромитися користуватися зазначим чатом та ставити в ньому запитання.
Наступний урок відбудеться 15 вересня 2021 року. Слідкуйте за новинами щодо програми на нашому сайті та офіційній сторінці організації у мережі Facebook.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.