Відчуй дотик живої природи – вересень

На запрошення Всеукраїнської громадської організації «Правозахисна спілка інвалідів» та з метою корекції фізичного здоров’я учні 5-Б класу спеціальної школи-інтернату № 15 м. Києва під керівництвом класного керівника Черкаса Олександра Олександровича та вчителя Іванової Оксани Валеріївни вже вкотре продовжують відвідувати заміський комплекс «Ранчо Болівар».

Як відомо, іпотерапія – метод лікування, заснований на взаємодії дитини з конем, адаптованим до можливостей дитини у навчанні верховій їзді. При їзді на коні м’язи спини тварини, здійснюючи тривимірні рухи, масажують м’язи ніг дитини – внутрішню сторону стегон, литкові м’язи, голеностоп, пахову область. Вершник, намагаючись прийняти на коні надійнішу і зручнішу посадку, вимушений щільніше притискувати ноги до коня, що збільшує силу дії на його м’язи. У процесі верхової їзди в шроботу включаються всі основні групи м’язів тіла. Це відбувається на рефлекторному рівні, оскільки дитина-вершник, рухаючись разом з конем, Це відбувається на рефлекторному рівні, оскільки дитина-вершник, рухаючись разом з конем, інстинктивно прагне зберегти рівновагу, аби не впасти, тим самим спонукаючи до активної роботи як здорові, так і уражені м’язи, не помічаючи цього. Механізм дії іпотерапії на організм дитини з особливими освітніми потребами такий самий, що й будь-якої іншої форми лікувальної фізкультури – під впливом фізичних вправ посилюються функції вегетативних систем.

Окрім сеансу іпотерапії, вихованці інтернату мають змогу прогулятись лісом, помилуватися мальовничим озерцем на території ранчо, гармонічно поринувши у світ матінки-природи. Діти з особливими освітніми потребами годують коней яблуками. Не можливо описати словами блиск в очах кожної дитини від зустрічі з кіньми. Спеціальна школа-інтернат № 15 м. Києва щиро вдячна Всеукраїнській громадській організації «Правозахисна спілка інвалідів», сподівається на подальшу співпрацю. Лише доброта серця та щирість душі спонукають до благородних справ.


From Вересень 2015 р., posted by Правозахисна спілка інвалідів on 9/12/2015 (39 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.