Виставка сонячних дітей до свята Великодня в Одесі


07 квітня, в рамках проекту ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» – «Великодній тиждень», в Одеському апеляційному господарському суді відкрилася виставка творчих робіт дітей з особливими потребами, присвячена святу Великодню!
Дана виставка- це близько триста робіт, які створені власними руками вихованцями інтернатів для дітей з обмеженими можливостями міста Одеси.
Більшість із цих юних талантів – діти–сироти з тонкою душевною організацією, які по–особливому відчувають навколишній світ.
Для виставки діти підготували не тільки художні картини, а й вироби з муліне, бісеру, стрічок, роботи, виконані з дерева, металу, пластиліну, картону, м’які іграшки, ляльки тощо.
У своїх роботах діти намагались втілити власні мрії: «Весняні барви», «Щасливе дитинство», «Великодневі забавки», «Яскравий світ» – саме так вони і назвали свої творіння.
Проведенням подібних заходів ми намагаємось привернути увагу суспільства до таких дітей, всіляко підтримувати їх та сприяти їм у розвитку творчих здібностей та в розкритті їх талантів.
Наші юні майстри вклали в свої мистецьки витвори свою світлу душу та сердце.
Вони надихають і вкотре доводять, що їх таланту не має меж – це світ краси і фантазії, душевна барвиста розповідь про думки та почуття дитини.
Дякуємо колективу Одеського апляційного господарського суду та пані Наталії Морщагіній за добре серце і участь в житті дітей з інвалідністю, можливість допомогти їм в реалізації творчого потенціалу.
Виставка триватиме до 21 квітня.
Щиро запрошуємо вас у дивовижну країну дитячих мрій!
Чекаємо на Вас за адресою: м. Одеса, проспект Шевченка, 29.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.