XI Міжнародний конкурс-фестиваль талановитих дітей-сиріт «Щасливі Долоні»20 грудня у Національній опері України відбувся фінал і церемонія нагородження XI Міжнародного конкурсу-фестивалю талановитих дітей-сиріт «Щасливі Долоні».
У цей день найталановитіші діти-сироти з усієї України отримали нагородження за успіхи у творчості, освіті та спорті. Вручали нагороди та виступали на сцені Олександр Пономарьов, Євген Хмара та Світлана Тарабарова. Також привітали і особисто нагородили переможців конкурсу Іван Дорн, MONATIK, Оля Полякова, Ольга Сумська, Світлана Леонтьєва, Власта Шовковська, Інна Осипенко-Радомська, Григорій Чапкіс та інші. Гостями заходу стали українські бізнесмени, меценати, спортсмени, політики та дипломати.
Щороку у фестивалі беруть участь понад 600 дітей віком від 12 до 16 років з усіх регіонів України, відібраних на конкурсній основі Міністерством соціальної політики в напрямках «Освіта», «Культура», «Спорт».
30 найталановитіших дітей отримали призи та цінні подарунки, спрямовані на подальший розвиток їхнього потенціалу – програми навчання у кращих спортсменів, хореографів та музикантів, комп’ютери, ґаджети, музичні інструменти, ролі у серіалах та фільмах, туристичні поїздки та інші цінні призи.
Команда фестивалю працює з дітьми-учасниками протягом усього року – проводить навчальні курси та надихаючі зустрічі з успішними людьми. За всю історію проекту свої майстер-класи проводили відомі актори, спортсмени, продюсери, діячі науки та культури: Василь Лановий, Олександр Михайлов, Руслана Писанка, Світлана Леонтьєва, Остап Ступка, Володимир Горянський, Ольга Сумська, Сергій Гармаш, Оксана Байрак, Римма Зюбіна, Нонна Гришаєва, Дмитро Пєвцов, Влад Ряшин, Яна Клочкова, Денис Силантьєв, Олександр Заваров, Олександр Усик, Ілля Чичкан, Григорій Чапкіс, Влад Яма, Руслана Лижичко, Олександр Пономарьов та інші.
Організатор конкурсу-фестивалю «Щасливі Долоні» Олена Піддубна впевнена, що підтримка талановитих сиріт здатна розкрити справжній потенціал дітей з нелегкою долею і допомогти їм розпочати життя з вірою в себе і навколишній світ.
На запрошення незмінного організатору конкурсу-фестивалю «Щасливі Долоні» Олени Піддубної привітали переможців фестивалю і представники ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» на чолі з Головою Організації Олександром Вознюком.

Прес-центр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.