засідання Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідності та інших МГН
Голова Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк прийняв учать у засіданні Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідності та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно – транспортної інфраструктури Міністерства регіонального розвитку , будівництва та житлово – комунального господарства України.
За участю голови Комітету, заступник міністра Мінрегіону України – Парцхаладзе Лев було обговорено звіт ДАБІ України щодо виявлених порушень вимог ДБН в частині доступності для МГН за 2018 рік.
Також обговорено питання щодо порушення вимог ДБН в частині доступності для МГН на прийнятих в експлуатацію об’єктах;
– Торговельно – розважальний комплекс SMART PLAZA OBOLON на вулиці Маршала Тимошенко, будинок, 21, в Оболонському районі м. Києва.
– Одеський ліцей «Європейський» Одеська міська рада , Одеської області по вулиці Маршала Говорова, будинок, 8, у місті Одеса.
Уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю – Валерій Сушкевич наголосив у недопущені порушень вимог ДБН в частині доступності для МГН при проектуванні, будівництві,реконструкції, експертизі ПКД та стадії прийняття в експлуатацію зупинок громадського транспорту.
Голова комітету доступності при Одеській обласній державній адміністрації – Надія Паламарчук звернула увагу на порушення ДБН в частині для МГН при реконструкції центральної площі у місті Краматорськ Донецької області.
Олександр Вознюк у своє виступі наголосив про важливість засідання Комітету порушених питань та недопущення порушення в частині доступності для МГН.
Водночас, зазначив що ситуація яка сталася із об’єктами які введені із грубим порушенням, провести службові розслідування , винних осіб притягнути до відповідальності , а щодо об’єктів які не правильно збудовані то залучити правників подальшого існування цих об’єктів .

Прес центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.