Продовжуємо іпотерапію
Давно помічено, що спілкування з тваринами сприятливо впливає на фізичний і психологічний стан людей.
Кінь-друг стає посередником між людиною і навколишнім світом, допомагає йому по-іншому поглянути на речі, моделюючи нові стилі спілкування. З фізичної точки зору верхова їзда є відмінною лікувальною фізкультурою, допомагає нормалізувати дихання і м`язовий тонус.
Всі діти з радістю покатаються на конячці (втім, зовсім маленькі можуть трохи злякатися спочатку, втім звикання відбувається дуже швидко), але для іпотерапії є і спеціальні покази: наслідки черепно-мозкових травм, ДЦП, розумова відсталість, аутизм, затримка психічного розвитку, порушення постави. Траплялося, що спілкування з конем дітей з особливими потребами служило потужним поштовхом для їх фізичного та розумового розвитку.
Такі позитивні зрушення в здоров’ї дитини видно вже на третьому-четвертому занятті. А під кінець всіх занять багато дітей сидять в сідлі без підтримки дорослих, тримають спину, голову, намагаються сидіти рівненько. Батьки дітей з обмеженими можливостями надзвичайно задоволені тим, як поступово змінюються їх дітки, а малеча радісно чекає наступного заняття по реабілітації.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.