Candoco Dance Company

02 березня 2017 року в Київському театрі юного глядача на Липках, за підтримки Британської Ради в Україні, відбулась вистава Candoco Dance Company, головними дійовими особами якого є особи з обмеженими можливостями.
Танцювальна компанія Candoco об’єднує професіоналів з інвалідністю та без. Створюючи майстерні та видовищні постановки, колектив підважує звичне сприйняття сучасного танцю, фізичних можливостей та естетики актуального мистецтва. Відзначаючи своє 25-річчя, Candoco представили київській аудиторії свої найбільш приголомшливі перформанси: «Beheld» та «Set and Reset/Reset».
Діти з інвалідністю не могли пропустити можливість відвідати цей яскравий захід, та на прикладі інших осіб з інвалідністю побачити, що потрібно ставити перед собою цілі та досягати їх, що можливо досягати висот в творчості та в будь-яких інших сферах життя, потрібно лише цього зажадати та отримати вчасну підтримку для цього.
Кращим відгуком цього дійства можуть бути лише слова, супроводжуючих дітей з інвалідністю:

Шановний Олександр Григорович!
Від імені дітей та підлітків «Школи-Життя», нажаль діти-аутисти в нас такі, які ще не можуть самостійно висловити свої думки, щиро дякуємо за надану можливість відвідати Театр юного глядача 2 березня, де чудово виступила британська група здорових осіб та осіб з інвалідністю. Ще таких людей називають з обмеженими можливостями. Але, дивлючись, як вони танцюють, виражають свої почуття, язик не повертається називати їх обмеженими. Дивилися на них і дивувалися тими талантами, які закладені в них і вдало реалізовуються на сцені, приносять радість глядачам. Наші підопічні також були дуже задоволені. Це можна побачити на фото. Хоча аутисти дуже рідко посміхаються, але тут явно видно, що навіть в Люби задоволена посмішка. На жаль, перед виступом попросили відключити мобільні телефони і не фотографувати виступаючих. Але один знімок ми все ж зробили. Дітям-аутистам такі заходи дуже корисні. Вони таким чином інтегруються у суспільство, соціалізуються, отримують приємні емоції, розвиваються. Сподіваємось на подальшу співпрацю з вами у напрямку подолання проблем підопічних «Школи-Життя».

З повагою, Марія Щибрик та колектив-сім’я «Школа-Життя».

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» щиро дякує Британській Раді в Україні та керівництву Київського театрі юного глядача на Липках за надану можливість побачити діткам з інвалідністю приклад для наступних звершень в майбутньому.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.