26 січня 2024 року відбудеться онлайн-захід, під час якого будуть презентовані напрацювання проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Волинській області».

Захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Учасники заходу: представники органів місцевого самоврядування та Волинської обласної військової адміністрації, жителі громад, громадські активісти та представники громадських об’єднань Волинської області.

Для участі у заході потрібно зареєструватися за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/11zTepTX2B5ECt1JcLb636E126avogCWNQ3X1tN9kh8o/edit

Підключитися до конференції Zoom можна за посиланням:

https://us06web.zoom.us/j/82706912201?pwd=eLbPqlacPREkMdnlIjJtXSFdAwrn0g.1

Ідентифікатор конференції: 827 0691 2201

Код доступу: 792144

Час початку заходу: 11:00

Під час авторизації у ZOOM у полі «Your name» обов’язково зазначте Прізвище (повністю) та Ім’я, а також скорочену назву ОМС або громадського об’єднання, яке ви представляєте.

Цей захід проводиться Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» у рамках проєкту «Дослідження участі громадськості у процесах прийняття владних рішень у партнерських громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.