Інноваційні протези для учасників бойових дій: нові можливості для повноцінного життя

18 січня 2024 року у приміщенні Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю відбулося засідання Комісії з розгляду документів щодо протезування та ортезування виробами підвищеної функціональності, на якому було розглянуто документи на забезпечення учасника бойових дій інноваційними протезами стегна.

Відповідно до рекомендацій Комісії, Ігоря Муренця забезпечено протезами стегна модульного типу з колінним вузлом з електронним керуванням для правої та лівої кінцівки. Ці вироби виготовлені за новітніми німецькими технологіями Otto Bock і мають підвищену функціональність.

“Забезпечення учасників бойових дій такими протезами – важливий крок на шляху до їх повноцінної реабілітації та інтеграції в суспільство”, – зазначає голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів», член Громадської рада при Міністерстві соціальної політики України  Олександр Вознюк.

Колінні вузли Kenevo 3С60 та стопи Trias 1C30 дають Ігорю Муренцю можливість відчувати себе впевненіше в повсякденному житті, зокрема під час ходьби сходами чи по нерівній поверхні.

Варто відзначити, що ці технології виготовлення протезів поки що відсутні в Україні, тому Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю активно співпрацює з провідними закордонними виробниками для забезпечення учасників бойових дій найсучаснішими протезно-ортопедичними виробами.

Загалом, рішення Комісії демонструє важливість державної підтримки та інноваційних підходів до реабілітації осіб з інвалідністю, зокрема учасників бойових дій. Це дає їм шанс на повноцінне життя і нові можливості для самореалізації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.