Відбувся черговий онлайн-урок в межах програми «Дистанційний онлайн-курс для осіб з інвалідністю. Копірайтинг-професія успішного майбутнього», яка реалізується ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» за підтримки Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю та Міністерства соціальної політики України.
Нагадаємо, що ця програма створена аби навчити учасників програми – осіб з інвалідністю та/або членів сімей у складі якої є особа з інвалідністю, яка потребує постійного догляду, одній з найпопулярнішій і найперспективнішій онлайн-професії – копірайтер.
Урок провів запрошений гість-коуч, майстер та консультант-практик в методі НЛП, бізнес тренер, засновник проектів «Стань впевненішим» та «Чоловічий Протокол» Олексій Філіппов. На уроці учасники курсу мали змогу прослухати лекцію на тему: «3 простих кроки до самодисципліни».
Викладач розпочав з того, що пояснив присутнім, що таке самодисципліна. Так, було зазначено, що самодисципліна- це поведінкова модель людини, спрямована на слідування порядку чи правилам встановленим самому собі, а також вміння жертвувати короткостроковим задоволенням заради довгострокової вигоди. Наприклад, не дивитися нову серію улюбленого серіалу, а піти не пробіжку, не поспати на пару годин довше, а встати вранці і закінчити роботу. Також спікер зазначив, що самодисципліна — це не те саме, що мотивація або сила волі. Мотивація і сила волі є допоміжними інструментами на шляху до мети та сприяють розвитку самодисципліни, проте не є основоположними. Викладач зазначив, що цілком нормально, що учасники навчання час від часу мають проблеми з самодисципліною, головне бачити проблему та мати бажання працювати над її подоланням. Викладач виділив 3 головних і простих кроки на шляху до самодисципліни та контролю над власним життям, серед них:
1. починати з однієї мети (сфери), в якій ви хочете бути самодисциплінованим;
2. візуалізувати свій внутрнішній стан у випадку, якщо вдасться виконати бажане і у випадку, якщо спроба не завершиться успіхом;
3. думати не про мету, а про особистість, якою ви хочете стати та тримати цей образ у голові.
Спікер розповів учасникам про таке явище як «лінь», зазначив про найрозповсюдженіші причини для лінощів серед яких: відсутність енергії, втрата сенсу завдання/задачі або роботи в цілому, занадто важке або легке завдання, відсутність планування дня в задоволення, перфекціонізм та детально пояснив механізм виникнення та подолання кожної з причин.
Наприкінці уроку викладач закликав учасників не відкладати в довгий ящик та вже починати робити вправи, які направлені на підвищення рівня організованості та самодисципліни та зазначити, що будь-хто з присутніх може стати самодисциплінованим – просто необхідно практикуватися.
Прес-центр