Актуальні проблеми безбар’єрності відповідно до вимог Конвенції ООН про права осіб з інвалідністюЦентром надання адміністративних послуг Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації та Всеукраїнською громадською організацією інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів», з нагоди Всеукраїнського тижня права, 12 грудня 2019 року було проведено семінар щодо актуальних проблем і вирішення проблемних питань у сфері безбар’єрності відповідно до вимог Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.
Також на зустріч була запрошена Леоніда Пономарьова – журналіст, правозахисниця ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів». Під час зустрічі Леоніда Пономарьова порушила питання стосовно обслуговування людей з порушенням зору та продемонструвала читання візитівки, інформацію на якій продубльовано шрифтом Брайля.
Даний захід не лише дав нові компетентності, а й розширив можливості Центру надання адміністративних послуг Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації для його доступності кожному громадянину!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.