Англійська мова для початківців


02 червня 2020 року у форматі відеоуроку за ініціативи та технічної підтримки ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» відбувся шостий освітній семінар з курсу «Англійська мова для початківців» для осіб з інвалідністю.
Викладачка курсу – Ольга Яресько.
Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк звернувся до слухачів курсу та побажав їм наполегливості у навчанні і досягнення цілей. Також, він зазначив , що знання іноземних мов-це ключ до успіху у сучасному світі, де спілкування та обробка великих обсягів інформації набуває все більшого значення.
Олександр Вознюк відмітив прогрес у вивченні англійської мови студентами курсу та зазначив, що рівень підготовки та володіння іноземною мовою значно зріс з попередніх занять. Безумовно, велика заслуга в такому швидкому стрибку вперед належить талановитому викладачеві – Ользі Яресько, яка використовує комплексні методи та підходи , що дозволяють ефективніше та швидше вивчати мову.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» рада долучилися до реалізації соціально-освітнього проекту «Англійська мова для початківців» для людей з інвалідністю, оскільки подібні освітні проекти потребують також і державної підтримки .
Наразі проект впроваджується на волонтерських засадах та шукає партнерів для розширення аудиторії та подальшого розвитку осіб з інвалідністю.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.