Вебінар «Досвід життя у суспільстві де законодавство ефективно захищає права людей з інвалідністю»28 травня 2020 на запрошення правозахисниці, експертки з прав людей з інвалідністю, керівниці FightForRight/Боротьба за права Юлії Сачук представники ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» долучилися до вебінару «Досвід життя у суспільстві де законодавство ефективно захищає права людей з інвалідністю»
Вебінар організовано в межах проекту «FightForRight: Зміцнення захисту прав людей з інвалідністю», який виконується за підтримки Фонду прав людини Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
В якості тренера на вебінарі виступив адвокат і підприємець з Канади Любомир Хабурський.
Любомир Хабурський-юрист та експерт з менеджменту масштабних ІТ-проектів. Працював у Міністерстві юстиції Канади та Верховному суді Канади. Створив консультаційну фірму у сфері ІТ. Здобував освіту у п’яти ВНЗ Канади: Торонтському університеті, Оттавському університеті, Університеті Макгілла, Osgoode Hall Law School та Law Society of Upper Canada.
Працював адвокатом в канадських судах в період з 1991 по 2002. Починаючи 2003-го року працює як expertwitness і дає свідчення у різних судових процесах щодо великих проектів будови комп’ютерних систем.
Лектор поділився зі слухачами інформацією щодо того, яким чином відбувається захист прав осіб з інвалідністю в Канаді, які нормативно-правові акти регулюють цю сферу, історією прийняття таких актів та виклики з якими зіштовхувались особи з інвалідністю реалізуючи свої права до їх прийняття.
У слухачів вебінару була можливість ставити запитання спікеру, яку вони із задоволенням використали.
Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк щиро вдячний організаторам та спікеру за проведений захід та зазначає, що на сучасному етапі розвитку українського суспільства проблема соціального захисту осіб з інвалідністю є особливо актуальною і потребує реформування та вдосконалення. Україна повинна врахувати найкращий зарубіжний досвід у галузі державної політики осіб з інвалідністю та його імплементації. Тому подібні заходу та обмін досвідом між державами є надзвичайно важливим.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.