АНОНС візиту до Полтавської області для дослідження участі громадськості у процесах прийняття рішень у громадах

Всеукраїнська громадська організація інвалідів «Правозахисна спілка інвалідів» в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» протягом 20 березня ‒ 3 квітня відвідає Полтавську область для участі громадськості у процесах прийняття рішень органами місцевого самоврядування. В рамках візиту планується відвідати 5 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Полтавській області: Диканську, Лубенську, Миргородську, Оржицьку, Сенчанську.

Дослідження буде проходити шляхом проведення консультативно-презентаційних зустрічей з мешканцями громад, особами з інвалідністю, представниками громадських об’єднань осіб з інвалідністю, ВПО та представниками місцевих органів влади.

В ході дослідження планується провести опитування мешканців громад, органів місцевої влади та місцевих інститутів громадянського суспільства щодо залучення громадськості до процесів прийняття владних рішень, за результатами якого буде здійснено аналіз отриманої інформації, виявлення проблемних питань і винайдення шляхів їх врегулювання.

Якщо ви мешканець вищезазначених громад запрошуємо Вас долучитися до участі в заходах в межах проєкту (адвокаційний захід та фокус-групові дослідження), які відбудуться:

27 березня 2023 року – консультаційно – презентаційна зустріч щодо методології та завдань проєкту на обласному рівні  в місті Полтава

28 березня 2023 року – фокус -групове дослідження в Диканській громаді Полтавської області

29 березня 2023 року – фокус -групове дослідження в Миргородській громаді Полтавської області

30 березня 2023 року – фокус -групове дослідження в  Сенчанській громаді Полтавської області

31 березня 2023 року – фокус -групове дослідження в Оржицькій громаді Полтавської області

3 квітня 2023 року – фокус -групове дослідження  в Лубенській громади Полтавської області.

Посилання на анкету для попередньої реєстрації для участі в заходах:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfQYOR3FbYEaq…/viewform

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.