Благодійний аукціон «Щасливі долоні» на підтримку дітей-сиріт






















13 квітня в Центрі Сучасного Мистецтва М17 відбувся традиційний 11-й благодійний аукціон «Щасливі Долоні».

На аукціоні були представлені роботи 40-ка талановитих дітей-сиріт з усієї України віком 13-16 років, а також лоти від зірок: навчальний курс по вокалу від Олександра Пономарьова, ювелірна прикраса з золота «Сонечко» від Діани Дорожкіної, костюм з колекції одягу співачки і дизайнера Світлани Тарабарової, авторська картина телеведучої Світлани Леонтьєвої, а також лоти від Ольги Сумської, Андрія Kishe, Григорія Чапкіса та інших.

Провідними благодійного вечора «Щасливі долоні» стали відомий скульптор Олег Пінчук, телеведуча Власта Шовковська, композитор Володимир Бистряков, «Міс Україна 2016» Олександра Кучеренко, співачка Лавіка і громадський діяч Анастасія Рагимова.

Гостей аукціону чекав виступ Андрія Kishe, дітей-сиріт, танцювальні шоу від балетів «Парадиз» та «Кияночка» і багато іншого.

Виручені на аукціоні кошти, а також гроші, зібрані за допомогою благодійних боксів, які були розміщені в фітнес-клубі «GymMaxx», ресторані «Trattoria №5», дитячому садку «Sweet Kids», будуть передані дітям сиротам та в допомогу недоношеним дітям, якими опікується БФ «Свічадо».

ВГОІ “Правозахисна спілка інвалідів” дякує організатору аукціону Олена Піддубна за запрошення на чудовий вечір, її доброта та чуйність завжди підтримує талановитих сиріт і допомогає дітям з нелегкою долею жити з вірою в себе і навколишній світ.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.