Брифінг в УНІАН стосовно скасування державних торгів по реабілітації осіб з інвалідністю

9 серпня 2016 року відбувся брифінг в УНІАН щодо скасування державних закупівель путівок для реабілітації осіб з інвалідністю.

Як повідомлялось раніше, Антимонопольний комітет зобов’язав Фонд соціального захисту інвалідів скасувати рішення, ухвалені наприкінці червня поточного року після розкриття пропозицій конкурсних торгів щодо закупівлі послуг з оздоровлення громадян з обмеженими можливостями.

У брифінгу взяли участь Уповноважений президента України з питань людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, Голова постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері держзакупівель Андрій Вовк, Голова ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» Олександр Вознюк, Голова Донецької обласної організації інвалідів Надія Паламарчук, представник Фонду захисту інвалідів Олександр Маркелов, представник Федерації профспілок України Юрій Богаченко.

Учасники брифінгу відповіли на запитання журналістів, висловили свій погляд на виниклу ситуацію, підкреслили необхідність проведення реабілітаційних заходів для осіб з інвалідністю та шляхи уникнення подібних ситуацій в майбутньому.

Учасники брифінгу не змогли дійти порозуміння, висловили протилежні підходи, погляди, розуміння закону.

Нажаль, таке непорозуміння поглядів вперш за все змушує страждати осіб, які вкрай потребують реабілітаційних заходів, а виникла ситуація вирішиться лише в судовому порядку.

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.