Зустріч у Карпатах

2 серпня 2016 року розпочався Літній табір для дітей позбавлених батьківського піклування, організований Міжнародним благодійним фондом «Нове Покоління».

В Літньому таборі беруть участь 10 дітей-сиріт, напівсиріт з інвалідністю та 2 вихователя супроводжуючих з спеціальних шкіл інтернатів міста Одеси.

Посеред мальовничих Карпат дітей з усіх куточків України привітно зустріли волонтери з Канади та України. Разом з ними діти відвідують різноманітні майстерні, які направлені на фізичну реабілітацію та психологічну адаптацію, необхідну у наслідок тяжких життєвих обставин.

Метою Літнього табору є виховання здорового нового покоління зі скарбницею українських традицій, звичаїв та через інтерактивну таборову програму збагатити, навчити дітей необхідним життєвим навичкам, які стануть в нагоді у майбутньому. Табір пропонує дітям життєвий досвід, який надихне їх на саморозвиток та самоствердження.

ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» бажає всім учасникам Літнього табору гарного настрою, цікавого відпочинку, нових вражень та навичок!

Прес-центр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.