Чарівна «Одеська весна»
28 лютого 2017 року ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» разом з колективами Одеського апеляційного господарського суду і з Військовою прокуратурою південного регіону відвідали Одеський дитячий будинок-інтернат, де потрапили на свято «Одеська весна».

На даному святі одночасно зібралися діти відразу з трьох спеціалізованих закладів: школа-інтернат № 91, школа-інтернат № 87 та Одеський дитячий будинок-інтернат, в яких перебувають діти з обмеженими можливостями.


Спільні заходи, метою яких є підтримка обдарованих дітей з особливими потребами в реалізації їх творчого потенціалу і можливостей вже стали традиційними для ВГОІ «Правозахисна спілка інвалідів» та Одеського апеляційного господарського суду.

Привітавши всіх присутніх, голова суду – Наталія Морщагіна разом з Головою Олександром Вознюком подякували керівництву і всьому педагогічному складу Дитячого будинку-інтернату та інших спеціальних шкіл мвста Одеси, учасників “Одеської весни”, за те, що, не дивлячись ні на що, вони клопітливо працюють і створюють такі чудові умови для дітей з обмеженими можливостями.
«Це безцінно і потребує високої оцінки з боку держави і суспільства. Завжди хочеться бачити наших дітей щасливими. Бачити посмішки на вустах дітей – це наша мета і ваша для нас найбільша нагорода. Дуже приємно, що тут присутні одні з найталановитіших дітей нашого міста, творчі досягнення яких широко відомі навіть за його межами» – зазначила пані Наталія Морщагіна.
Під час концерту в залі царювала атмосфера добра, турботи, любові та гарного настрою, який створювали юні актори під час своїх приголомшливих виступів.

Такі таланти необхідно максимально розвивати та стимулювати діток до нових звершень. Тому, для підтримки та розвитку, їм було передано набори для творчості, канцелярське приладдя, спортивний інвентар, солодкі подарунки, іграшки, оргтехніку. Найважливішим подарунком стало оснащення меблями соціального гуртожитку Одеського дитячого будинку-інтернату у вигляді десяти кроватей та десяти матраців.

Прес-цент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.